Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Samsung Telefon ne Shitje | Njoftimet ne GJithe Shqiperine

Archos , 1
Galaxy A01 , 25
Galaxy A02 , 19
Galaxy A03 , 15
Galaxy A10 , 106
Galaxy A11 , 27
Galaxy A12 , 57
Galaxy A13 , 27
Galaxy A14 , 17
Galaxy A20 , 53
Galaxy A22 , 14
Galaxy A3 , 252
Galaxy A30 , 34
Galaxy A31 , 21
Galaxy A32 , 26
Galaxy A40 , 44
Galaxy A41 , 15
Galaxy A5 , 439
Galaxy A50 , 177
Galaxy A51 , 116
Galaxy A52 , 27
Galaxy A53 , 21
Galaxy A54 , 11
Galaxy A6 , 85
Galaxy A7 , 155
Galaxy A70 , 68
Galaxy A71 , 40
Galaxy A72 , 20
Galaxy A8 , 72
Galaxy A80 , 31
Galaxy A9 , 38
Galaxy C5 , 18
Galaxy C7 , 11
Galaxy E7 , 14
Galaxy J1 , 166
Galaxy J2 , 74
Galaxy J3 , 400
Galaxy J4 , 45
Galaxy J4+ , 21
Galaxy J5 , 826
Galaxy J6 , 118
Galaxy J6+ , 99
Galaxy J7 , 307
Galaxy J8 , 29
Galaxy M10 , 24
Galaxy M20 , 25
Galaxy M21 , 11
Galaxy M30 , 12
Galaxy M32 , 13
Galaxy S10 , 157
Galaxy S10+ , 235
Galaxy S2 , 37
Galaxy S20 , 42
Galaxy S21 , 53
Galaxy S22 , 25
Galaxy s23 , 30
Galaxy S3 , 394
Galaxy S4 , 1020
Galaxy S5 , 931
Galaxy S6 , 774
Galaxy S7 , 429
Galaxy S8 , 667
Galaxy S9 , 292
Galaxy S9+ , 298
Model tjeter , 583
S10plus , 2
S20 , 3
Z Flip 4 , 4

Gjej mijëra njoftime për Samsung ne Shitje me oferta të ndryshme. Shiko njoftimet per Samsung apo modele tjera si: Samsung Galaxy S 10, Galaxy A10, Galaxy A20, A60, A70, Galaxy J1, J2, J3, J4, Galaxy Note 10, Galaxy Note 10+, Galaxy S20, Galaxy S20+ dhe shumë të tjerë në shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne MerJep.al.


Blej apo shit Samsung ne MerrJep.al. Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve.Sot 05:39 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S9  ·  Tiranë

Samsung Galaxy S9

12 000 LEK

Online
Sot 05:39 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Samsung Tab A 8 inch me karte

9 000 LEK

Online
Sot 00:20 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22  ·  Tiranë

Samsung Galaxy S 22 ne gjendje shume te mire .

420 EUR

Dje 22:53 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 9  ·  Tiranë

Samsung note 9

140 EUR

Online
Dje 22:20 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A22  ·  Elbasan

Redmi 9a okazion 75 milek

75 000 LEK

Online Shitësit të Besuar
Dje 21:57 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10 Lite  ·  Tiranë

okazion shitet note 10 lite

18 000 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 21:45 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Samsung A14 4/64

10 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 21:34 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10  ·  Tiranë

Samsung Note 10Plus 12/256

25 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 20:39 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy M21  ·  Tiranë

Samsung Galaxy M21

10 000 LEK

Online Shitësit të Besuar
Dje 20:39 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A13  ·  Tiranë

Samsung Galaxy A13

9 000 LEK

Online Shitësit të Besuar
Dje 20:38 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A31  ·  Tiranë

Samsung Galaxy A31

9 000 LEK

Online Shitësit të Besuar
Dje 20:38 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A04e  ·  Tiranë

Samsung Galaxy A04e

7 500 LEK

Online Shitësit të Besuar
Dje 20:38 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S10+  ·  Tiranë

Samsung Galaxy S10 Plus

16 000 LEK

Online Shitësit të Besuar
Dje 20:30 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22 Ultra  ·  Shkodër

S22 ULTRA 12/256GB

480 LEK

Dje 20:06 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20  ·  Vlorë

samsung

220 LEK

Dje 20:05 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Vlorë

Samsung

100 LEK Çmimi me zbritje

Dje 19:47 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10+  ·  Korçë

Samsung note 10+

23 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 19:47 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10 Lite  ·  Korçë

Okazion note 10

18 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 19:38 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S21  ·  Tiranë

Samsung S21 5G

330 EUR

Dje 19:24 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10+  ·  Tiranë

SAMSUNG WATCH 5 PRO 45mm��EDI PHONES ��

18 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 19:20 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A51  ·  Tiranë

SAMSUNG A51 128/4 ��EDI PHONES ��

12 900 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 19:20 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20 FE  ·  Tiranë

SAMSUNG S20 FE (128/6) ��EDI PHONES ��

19 900 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 19:20 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

SAMSUNG B315 I RI NE KUTI ��EDI PHONES ��

3 500 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 19:20 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A04s  ·  Tiranë

SAMSUNG A04S 32/3 (NEW)��EDI PHONES ��

12 500 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 19:20 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

SAMSUNG A05 64GB 4GBRAM ��EDI PHONES ��

13 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 19:20 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A14  ·  Tiranë

SAMSUNG A14 64 /4 ��EDI PHONES ��

14 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 19:20 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

SAMSUNG A05S 128/6 ��EDI PHONES ��

16 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 19:20 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22  ·  Tiranë

SAMSUNG S22 128/8 ��EDI PHONES ��

359 EUR

Shitësit të Besuar

Jeni duke kërkuar për Samsung ne Shitje? Shiko njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me te mira për Samsung ne Shitje nga modelet e ndryshme. Blej apo shit Samsung ne MerrJep.al.


Blej Samsung Smartphone ne Shitje


E ksploro njoftimet ne Merrjep.al dhe gjej oferta per Samsung ne Shitje. Shiko njoftimet per Samsung apo modele tjera si: Samsung Galaxy S 10, Galaxy A10, Galaxy A20, A60, A70, Galaxy J1, J2, J3, J4, Galaxy Note 10, Galaxy Note 10+, Galaxy S20, Galaxy S20+ dhe shume te tjere ne shitje. Filtro njoftimet per Samsung apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferta ne GJithe Shqiperine.


Shit Samsung ne MerrJep.al


Keni Samsung qe deshironi te shisni? Krijoni njoftime shpejt dhe lehte ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione