Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Galaxy J7 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Celular dhe Telefona,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Celular dhe Telefona | Samsung Galaxy J7 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Mar 14:04 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Durrës

j730 super

7 500 LEK

04 Dhj 15:41 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Tiranë

Telefon celular

5 000 LEK

26 Korr 10:37 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Durrës

samsung j7 super ** shitur**

7 000 LEK

19 Jan 21:23 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Korçë

Shitet telefon Samsung Galaxy J7V

7 000 LEK

12 Dhj 15:38 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Durrës

Samsung j7

45 LEK

28 Nën 14:33 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Fier

Shitet Samsung J7 pak i thyer me cmim te arsyeshem

55 EUR

29 Sht 11:52 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Durrës

Galaxy j7 Gold

80 LEK

09 Sht 12:54 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Shkodër

Shitet Samsung Galaxy J7

12 000 LEK

25 Gush 20:18 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Shkodër

Shes Samsung Galaxy J7

12 000 LEK

28 Maj 16:05 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Berat

samsung j7 pro

35 LEK

30 Pri 10:44 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Lezhë

Shitet Galaxy J7 2017

50 LEK

13 Pri 14:58 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Lushnjë

Shitet samsung j7 pro 50 mi lek

50 LEK

10 Mar 15:27 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Tiranë

Samsung J7 Super Gjendje

100 EUR

10 Shk 08:06 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Durrës

Shitet

80 LEK

07 Shk 09:35 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Durrës

Shitet samsung j7

70 LEK

03 Shk 13:34 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Devoll

shes j7

100 LEK

07 Jan 15:01 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Tiranë

shes j7 2017

100 LEK

05 Jan 15:18 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Tiranë

shes j7 2017

100 LEK

23 Dhj 08:35 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Korçë

shes

110 LEK

19 Dhj 05:02 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Korçë

shes j7

90 EUR

19 Dhj 05:02 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Korçë

shes j7

90 EUR

19 Dhj 05:02 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Korçë

shes j7

90 EUR

19 Dhj 05:02 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Korçë

shes j7

90 EUR

19 Dhj 04:39 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Tiranë

SAMSUNGj7viti217

60 LEK

18 Dhj 16:32 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Korçë

shes j7

90 EUR

18 Dhj 12:36 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Korçë

shes j7

110 LEK

16 Dhj 19:02 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Korçë

Shes

1 100 LEK

15 Nën 18:44 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Korçë

shes

90 EUR

14 Gush 19:20 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Vlorë

Shes telefonin Samsun Galaxy J7

21 000 LEK

05 Gush 12:49 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Tiranë

Neo

9 000 LEK

03 Gush 18:35 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Tiranë

Samsung J7 edhe Samsung note 4

50 EUR

26 Qer 11:38 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Tiranë

Shitet smartphone Samsung Galaxy J7

8 500 LEK Çmimi me zbritje

06 Pri 10:32 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Tiranë

Samsung j7 pro 2018

22 Mar 18:37 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Lushnjë

Samsung celular smartfone

1 EUR Çmimi me zbritje

20 Mar 20:13 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Tiranë

Shes celular j7 2015

5 000 LEK

03 Mar 16:31 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Tiranë

Shitet telefon Samsung

10 000 LEK

01 Mar 10:40 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Fier

Samsung J7 2017

130 LEK

17 Shk 15:34 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Dibër

Shitet telefon J7

130 000 LEK

29 Jan 08:40 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Tiranë

Samsung Glaxy J7

90 EUR

27 Dhj 08:35 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Tiranë

Samsung j7 2018

100 EUR

26 Dhj 04:38 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Durrës

Samsung j7v

90 LEK

30 Nën 20:32 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Tiranë

Samung j730

90 LEK

27 Nën 17:27 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Vlorë

Samsung J7 prix

4 000 LEK

24 Nën 09:47 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Tiranë

OKAZION !!!!

8 000 LEK

09 Nën 13:14 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Vlorë

Shitet Samsung J7 2018

100 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Celular dhe Telefona në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Celular dhe Telefona | Samsung Galaxy J7 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione