Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Të gjitha në Durrës

Galaxy A3 , 39
Galaxy A5 , 58
Galaxy A50 , 22
Galaxy A51 , 19
Galaxy A6 , 9
Galaxy A7 , 24
Galaxy A8 , 4
Galaxy A9 , 1
Galaxy C5 , 2
Galaxy C7 , 4
Galaxy E7 , 2
Galaxy J1 , 22
Galaxy J2 , 10
Galaxy J3 , 38
Galaxy J4 , 5
Galaxy J5 , 140
Galaxy J6 , 19
Galaxy J6+ , 16
Galaxy J7 , 28
Galaxy J8 , 2
Galaxy S10 , 23
Galaxy S2 , 10
Galaxy S3 , 49
Galaxy S4 , 106
Galaxy S5 , 67
Galaxy S6 , 72
Galaxy S7 , 35
Galaxy S8 , 53
Galaxy S9 , 15
Galaxy S9+ , 37
S20 , 1
Z Flip 4 , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Celular dhe Telefona,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Celular dhe Telefona | Samsung | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:51 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Durrës

Shitet

400 LEK

Dje 22:45 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S20+  ·  Durrës

Samsung s20+

120 LEK

Dje 22:45 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Durrës

Samsung A55 5G 256/8 Me kuti Garanci

270 EUR

Dje 22:45 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy Z Flip 5  ·  Durrës

Samsung Z Flip 5 256/8 OKAZION

18 Korr 09:12 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Durrës

Samsung A55 8/128

260 EUR

16 Korr 13:25 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Durrës

Samsung s23 ultra

450 LEK

16 Korr 08:27 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A32  ·  Durrës

samsung galaxy A32

40 LEK

15 Korr 20:19 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Durrës

Shitet

380 EUR Çmimi me zbritje

12 Korr 09:42 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Durrës

Shitet deri me dat 13.07.2024

400 LEK

11 Korr 17:42 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Durrës

USHIT Samsung A55 5G 256/8

11 Korr 17:40 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Durrës

U SHIT Samsung A55 5G 128/8

11 Korr 09:41 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Durrës

Samsung A15 5g 4+4/128

130 EUR

10 Korr 10:46 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S21  ·  Durrës

s21 ultra

200 EUR

10 Korr 10:23 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Durrës

S21 ULTRA 5G 12GB RAM 256GB ME KUTI SI I RI 440€

440 EUR

05 Korr 12:02 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Durrës

Shiten dy telefona

150 EUR

04 Korr 13:29 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Durrës

Samsung s24 ultra

450 LEK

24 Qer 06:05 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S22 Ultra  ·  Durrës

Samsung Galaxy S22 Ultra

200 EUR

11 Qer 10:49 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A51  ·  Durrës

samsung galaxy a51

8 500 LEK

06 Qer 15:16 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Durrës

S23 ultra

500 EUR

26 Maj 17:42 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A10  ·  Durrës

SAMSUNG GALAXY A10

90 EUR

23 Maj 14:40 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A51  ·  Durrës

samsung A51

10 000 LEK

18 Maj 20:28 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Durrës

Telefon samsung j5 2016

25 LEK

17 Maj 12:23 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S20 FE  ·  Durrës

S20FE 128 GB 8GB RAM

15 000 LEK Çmimi me zbritje

17 Maj 10:19 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A54  ·  Durrës

Samsung A54 si i ri

200 EUR Çmimi me zbritje

13 Maj 13:41 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A51  ·  Durrës

A51 okazion

11 000 LEK

04 Maj 20:00 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Durrës

Samsung s23 ultra

65 000 LEK

02 Maj 16:48 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A40  ·  Durrës

Galaxy A40 64 me 4

55 EUR Çmimi me zbritje

02 Maj 11:25 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S10+  ·  Durrës

Samsung galaxy S10 plus +

150 EUR

30 Pri 17:44 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A71  ·  Durrës

samsung galaxy a71 super

15 000 LEK

30 Pri 15:04 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A51  ·  Durrës

samsung galaxy a51

110 EUR

25 Pri 16:46 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S20+  ·  Durrës

samsung galaxy 20+

8 500 LEK

25 Pri 16:01 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A20s  ·  Durrës

Samsung galaxy a20s

8 000 LEK

14 Pri 20:07 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10+  ·  Durrës

Samsung note 10+

15 000 LEK

14 Pri 08:38 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S20+  ·  Durrës

S20+ 5G 12/128 10/10

365 LEK

06 Pri 17:55 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy Z Fold 3  ·  Durrës

Samsung fold 3

500 EUR

04 Pri 22:35 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S21 FE  ·  Durrës

Shitet Samsung S21 FE

38 000 LEK

30 Mar 14:49 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Durrës

Samsung s23 Ultra

700 EUR

23 Mar 13:16 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S20+  ·  Durrës

okazion s20+

10 000 LEK

18 Mar 12:08 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S21 Ultra  ·  Durrës

Galaxy S21 Ultra

300 EUR

14 Mar 08:55 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10  ·  Durrës

Shitet ose nderrohet samsung note 10 plus

140 LEK Çmimi me zbritje

08 Mar 14:04 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Durrës

j730 super

7 500 LEK

08 Mar 14:01 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Durrës

samsung j530 OKAZION

6 000 LEK

01 Mar 10:25 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Durrës

super a24, okazion

14 000 LEK

01 Mar 10:25 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A51  ·  Durrës

samsung a51, okazion

12 000 LEK

23 Shk 14:02 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Durrës

super tel j600

7 500 LEK

23 Shk 08:37 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy S20+  ·  Durrës

Samsung S20 +

190 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Celular dhe Telefona në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Celular dhe Telefona | Samsung | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione