Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Apple (Iphone) iPhone 12 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 12 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 23:09 Telefona celular , Tiranë

AirPods pro 2 Generat

199 EUR

Sot 16:44 Telefona celular , Korçë

iphone 12

42 000 LEK

Sot 16:02 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ Kase iPhone 12 ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
01 Tet 17:10 Telefona celular , Korçë

Shiten dy cigare elektronike

2 500 LEK

01 Tet 15:10 Telefona celular , Tiranë

Iphone 12 / 64 gb

400 EUR

28 Sht 20:27 Telefona celular , Shkodër

Shitet

370 LEK

25 Sht 16:07 Telefona celular , Tiranë

Iphone 12 64 GB

339 EUR

23 Sht 17:21 Telefona celular , Tiranë

Iphone 12 64Gb (ne super gjendje)

399 EUR

15 Sht 10:16 Telefona celular , Fier

Shitet Iphone12

500 EUR

14 Sht 02:57 Telefona celular , Tiranë

Shitet Iphone 12 (64GB)

400 EUR

12 Sht 20:39 Telefona celular , Fier

Iphone 12 - 128GB

250 LEK

07 Sht 13:49 Telefona celular , Tiranë

shite per pjese

50 EUR

07 Sht 10:07 Telefona celular , Durrës

iPhone 12 akull i ri

360 EUR

02 Sht 17:15 Telefona celular , Tiranë

IPhone 12

350 EUR

02 Sht 11:37 Telefona celular , Tiranë

iPad Pro 12.9 inch gen 3

640 EUR

02 Sht 10:38 Telefona celular , Dibër

iphone 12

250 EUR

31 Gush 14:52 Telefona celular , Durrës

iphone 12 CE 64 GB

300 EUR

28 Gush 13:02 Telefona celular , Dibër

OKAZION iPhone 12

300 LEK

17 Gush 00:38 Telefona celular , Librazhd

Iphone 12 64 Giga

35 000 LEK

16 Gush 21:12 Telefona celular , Tiranë

Iphone 12 64gb/ blue

380 LEK

10 Gush 17:32 Telefona celular , Durrës

iphone 12 64 GB i pa hapur fizikisht

360 EUR

09 Gush 13:43 Telefona celular , Shkodër

shitet iphone 12

400 EUR

08 Gush 14:23 Telefona celular , Korçë

Shes iphone 12 64gb.

350 LEK

08 Gush 00:10 Telefona celular , Tiranë

iPhone 12 / 35.000 leke

35 000 LEK

08 Gush 00:07 Telefona celular , Tiranë

iPhone 12 / 35.000 Lekë

35 000 LEK

03 Gush 23:27 Telefona celular , Durrës

iphone 12 128 GB gjendje perfekte

450 LEK

28 Korr 13:13 Telefona celular , Tiranë

Apple Pencil 1

49 EUR

15 Korr 23:03 Telefona celular , Tiranë

IPhone 12

350 EUR

12 Korr 21:01 Telefona celular , Elbasan

Okazion Iphone 12 si i Ri

350 LEK

21 Qer 10:16 Telefona celular , Tiranë

Iphone 12

390 LEK

11 Qer 18:37 Telefona celular , Lushnjë

Iphone 12 Blue

400 EUR

06 Qer 12:45 Telefona celular , Durrës

Shitet iPhone 12

500 LEK

06 Qer 12:41 Telefona celular , Durrës

iphone 12

500 LEK

06 Qer 12:37 Telefona celular , Durrës

shitet iphone 12

500 LEK

01 Qer 14:47 Telefona celular , Tiranë

Iphone 12 128Gb | Blue

400 EUR

01 Qer 14:43 Telefona celular , Tiranë

Iphone 12 128GB | Blue

400 EUR

23 Maj 15:16 Telefona celular , Tiranë

Iphone 12

410 LEK

10 Maj 22:43 Telefona celular , Korçë

Kasa +xhame per iphone 12

15 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 12 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione