Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Laptop në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acer , 1
Acer , 494
Apple , 1051
Apple , 1
Microsoft , 1
Asus , 420
Dell , 733
Dell , 1
Lenovo , 1
Lenovo , 628
Toshiba , 198
Compaq , 53
LG , 14
Samsung , 112
Panasonic , 1
Sony , 124
LG , 1

Laptop nga markat e ndryshme të përdorur apo të ri në shitje. Shiko mijëra njoftime për laptop Apple, laptop HP, Asus, Dell, Lenovo, Toshiba, Compaq, Samsung, Sony, dhe shumë të tjerë në shitje. Gjej laptopin ideal për ju me çmimet më të volitshme në MerrJep.al.Sot 09:23 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ZBook  ·  Tiranë

Workstation super extrem!!!

759 EUR

Sot 09:23 Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion laptop gaming workstation

250 EUR

Sot 09:23 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

Macbook pro 15.4 retina !! Okazion

420 EUR

Sot 09:07 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Hp Probook 440 G5

24 000 LEK Çmimi me zbritje

Online
Sot 08:58 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

LAPTOP LENOVO L380

140 EUR

Sot 08:58 Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Laptop Longtron I ri

70 LEK Çmimi me zbritje

Sot 06:17 Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Acer Nitro 5 Gaming Laptop

850 EUR

Sot 02:56 Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion!!! Laptop vetëm per 40-50 euro

40 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 02:26 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  EliteBook  ·  Tiranë

HP ElitBook 1040 X360 G7

500 EUR

Dje 20:01 Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Laptopa

8 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 19:59 Lap Top/Notebook  ·  Toshiba  ·  Satellite  ·  Shkodër

toshiba 17 polesh touch screen

300 EUR Çmimi me zbritje

Dje 17:56 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  EliteBook  ·  Tiranë

HP 1030 X360 G4

400 EUR

Dje 15:33 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Tiranë

Lenovo Ideapad Gaming 3 - 15.6inch

750 EUR Çmimi me zbritje

Dje 14:08 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Laptop 15.2 inch Compaq Presario CQ57

6 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 13:20 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Lenovo Thinkpad l380 shitet nderrohet

200 EUR Çmimi me zbritje

Dje 11:36 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

Shitet Apple Macbook Pro 13.3" 256 GB

350 EUR

Dje 11:34 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  Macbook Air  ·  Tiranë

Shes/Nderroj MacBook Air

450 EUR Çmimi me zbritje

Dje 11:21 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ZBook  ·  Durrës

Hp zbook 17

320 EUR

Dje 09:22 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Pavilion  ·  Tiranë

HP Pavilion 15,6"

17 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 08:33 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Pavilion  ·  Tiranë

HP Pavilion

400 EUR

Dje 08:27 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ZBook  ·  Tiranë

HP Zbook X360 G5

700 EUR

Dje 08:06 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

MacBook Pro A1990 viti 2019 ne kuti

850 LEK

Dje 08:05 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

MacBook Pro i9 viti 2019 ekran 15.4 inch

950 LEK

Dje 04:09 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

Macbook Pro 13 M2 2022

1 100 EUR

19 Maj 21:53 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

MacBook Pro 15 inch retina 2013

250 EUR Çmimi me zbritje

19 Maj 21:51 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ProBook  ·  Korçë

HP PROBOOK X 360

100 EUR

19 Maj 20:58 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

Shitet MacBook Pro 15’ 700€

700 EUR

19 Maj 20:54 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Shitet Laptop Lenovo Thinkpad T580

400 EUR Çmimi me zbritje

19 Maj 20:27 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Pavilion  ·  Shkodër

laptop gaming

650 EUR

19 Maj 20:18 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Tiranë

Shitet Laptop Lenovo 149€

149 EUR Çmimi me zbritje

19 Maj 20:07 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Dell Latitude E5470

160 EUR Çmimi me zbritje

19 Maj 20:05 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Lenovo Thinkpad L380

22 000 LEK

19 Maj 19:29 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Shkodër

Shitet lenovo thinkpad x390

250 EUR

19 Maj 18:13 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  ROG  ·  Shkodër

Asus ROG g750 17.3"

209 EUR Çmimi me zbritje

19 Maj 17:22 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ProBook  ·  Shkodër

Hp Pro X2 2in-1

200 EUR

19 Maj 16:34 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Lenovo i3 Gen8 16DDR4, 256 NVME

16 000 LEK

19 Maj 14:28 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  Macbook Air  ·  Tiranë

MacBook Air 2017

320 EUR

19 Maj 13:46 Lap Top/Notebook  ·  Toshiba  ·   ·  Tiranë

toshiba i3

100 EUR


Nëse dëshironi të bleni laptop të ri apo të përdorur MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Eksploro gamën tonë të gjërë të njoftimeve për laptop të ndryshëm nga markat më të njohura në shitje.


Mijëra njoftime për Laptop në shitje


Gjej me mijëra laptop të ndryshëm të ri dhe të përdorur në shitje. Shiko njoftimet për laptop tablet, laptop apple, laptop HP,laptop me oferte, laptop dell, sony, vaio, laptop gaming, laptop asus, laptop compaqtoshiba, thinkpad, Macbook pro, Lenovo, HP Elitebook, dhe shumë të tjerë në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për laptopin që ju duhet dhe gjej njoftimet që të përshtaten më shumë.


Shit Laptop në MerrJep.al


Posedoni laptop të ndryshë të ri apo të përdorur që dëshironi ti shisni? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shpërndaj njoftime në mesin e shumë vizitorëve, dhe gjej blerësit e interesuar për laptop.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione