Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Motorë dhe Skuterë të ndryshëm në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Adly , 31
Aprillia , 1
Aeon , 8
Aixam , 2
Aprilia , 38
Baotian , 2
Yamaha , 1
Barossa , 2
Bashan , 3
Benelli , 7
Piaggio , 1
Beta , 3
Blata , 1
BMW , 26
BRP , 2
Burelli , 4
Cagiva , 1
Can Am , 1
CFMOTO , 1
CPI , 3
Daelim , 8
DKW , 4
Ducati , 19
e-max , 2
Gilera , 10
Honda , 270
Horex , 2
Hyosung , 6
Italjet , 3
Jawa , 33
Jinling , 8
Kawasaki , 104
Keeway , 1
Kingway , 3
KTM , 14
Kymco , 26
Lifan , 259
Linhai , 2
Luxxon , 2
Malaguti , 12
MBK , 2
Motobi , 1
MV Agusta , 1
Mz , 8
Online , 4
Pegasus , 9
Peugeot , 14
PGO , 1
Piaggio , 156
Polaris , 3
Rivero , 1
Shineray , 8
Skyteam , 3
Suzuki , 91
SYM , 5
Triumph , 8
Vespa , 82
VICTORY , 6
Yamaha , 291
Zero , 1

Marka dhe lloje të ndryshme të motoçikletave dhe motorëve në shitje. Gjej pjesë për motor dhe të gjitha llojet e motoçikletave si: Skuter, Kros, Enduro, Chopper, Custom, Motor Sportiv, Motor me katër rrota, Toruing dhe motor për rrugë malore dhe off-road. Shikoni njoftimet për motor të këtyre llojeve dhe gjeni atë që ju përshtatet më shumë. Filtroni njoftimet dhe shikoni ofertat më të mira.


Blini dhe shisni motor të llojeve të ndryshme nga markat më të njohura, në mesin e mijëra njoftimeve në tregun më të madh online - MerrJep.alDje 08:13 ,

Shitet 110 cc

100 000 LEK

Viti: 2021
07 Gush 23:40 ,

Motor 110

Viti: 2021
07 Gush 21:27 ,

Shitet Jawa 350

1 500 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
07 Gush 21:23 ,

Okazion!!!Vespa 50 Special,Viti 1968!!

1 800 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
07 Gush 19:10 ,

Motorr

600 LEK

Viti: 2012
07 Gush 16:21 ,

Motorr 110cc

500 LEK

Viti: 2002
07 Gush 13:56 ,

Motorr

600 LEK

Viti: 2012
07 Gush 13:43 ,

Yamaha virago

1 400 EUR

Viti: 1995
07 Gush 11:05 ,

Vespa Cosa

40 000 LEK

Viti: 1994
07 Gush 09:32 ,

Shitet ose nderrohet vespa cosa

1 800 EUR

Viti: 1985
06 Gush 19:38 ,

Motor

3 000 EUR

Viti: 2013
06 Gush 11:13 ,

Motor

1 200 EUR

Viti: 2002
05 Gush 20:12 ,

Motorr skuter

30 000 LEK

Viti: 2005
05 Gush 12:55 ,

Okazion

4 700 EUR

Viti: 2004
04 Gush 07:32 ,

Shitet

800 LEK

Viti: 2005
04 Gush 00:48 ,

Lifan

1 100 LEK

Viti: 2021
03 Gush 21:18 ,

Okazion lifan 110 cc

650 LEK

Viti: 2016
03 Gush 09:55 ,

Shitet

270 LEK

Viti: 1992
02 Gush 22:38 ,

Jet ski bombardier 1000 cc

6 000 EUR

Viti: 2003
02 Gush 19:43 ,

Dayang

11 111 EUR

Viti: 2021
02 Gush 19:43 ,

Dayang

1 200 LEK

Viti: 2021
02 Gush 10:56 ,

Yamaha Drag-Star 650

5 000 EUR

Viti: 2008
01 Gush 13:49 ,

Okazion

1 000 EUR

Viti: 2018
01 Gush 11:22 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2021
01 Gush 10:29 ,

Dayang

1 200 LEK

Viti: 2021
31 Korr 22:20 ,

Biciklet ne shitje 24

45 EUR

Viti: 2015
31 Korr 12:29 ,

Shitet Aprilia PEGASO 650

1 200 EUR

Viti: 2007
30 Korr 16:21 ,

OKAZION

900 EUR

Viti: 2005
30 Korr 11:24 ,

Yamaha 250cc

1 500 EUR

Viti: 2004
29 Korr 09:49 ,

Harley Davidson 1340cc

10 000 EUR

Viti: 1999
28 Korr 12:59 ,

Shes Biciklet Bulls

300 EUR

Viti: 2017
28 Korr 08:34 ,

Shitet motorr Lifan 100 cc

900 EUR

Viti: 2021
27 Korr 23:18 ,

Ktm lc4

4 000 EUR

Viti: 2009
27 Korr 19:31 ,

Shitet

650 EUR

Viti: 2010
27 Korr 13:13 ,

Biciklet

Viti: 2020

MerrJep.al ju ofron një gamë të gjerë të zgjedhjeve nga llojet e ndryshme të motorëve në shitje dhe me qera. Shikoni njoftimet dhe gjeni ofertën ideale.


Blej skutera, motorçikleta të përdorura dhe të reja në MerrJep.al


Të gjitha llojet e motoçikletave mbi 50cc në një vend. Nëse jeni të apasionuar në motor të ndryshëm, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Mijëra njoftime, ndër të cilat ju mund të gjeni pikërisht atë që kërkoni vetëm duke i filtruar njoftimet në bazë të çmimit dhe vitit të motorit. Gjej motor të markave dhe modeleve të ndryshme si: Honda, Aprilia Motor, Motor sport, Motor Perkins, Motor BMW, Kawasaki, Ducati, Harley-Davidson, Jawa, Kymco, Lifan, Piaggio, Suzuki, Vespa, Yamaha dhe marka të tjera në shitje.


Gjej motorin ideal lehtë dhe shpejtë


MerrJep.al ju ofron mundësi shumë të mira të kërkimit. Duke i filtruar njoftimet dhe duke kërkuar për modelin përkatës në kutinë e kërkimit, ju mund ta gjeni lehtë dhe shpejtë atë që kërkoni. Përdorni këto opsione dhe përfitoni nga rezultati më i mirë në shitje.


Shit motorë apo skuter të ndryshëm në MerrJep.al


Bëhu pjesë e mijëra shitësve privat në MerrJep.al. Krijoni njoftime tani dhe filloni të gjeni blerësit e interesuar për motor të ndryshëm. Një numër i madh i vizitorëve të përditshëm në MerrJep.al janë të interesuar për motorë apo kërkojnë pjesë të motorëve në shitje. Shpërndani njoftimin dhe shisni motorë të përdorur apo të ri shpejtë dhe lehtë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione