Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Skuter Të gjitha në Lushnjë

Aprilia , 15
BMW , 1
Derbi , 1
Gilera , 2
Honda , 10
Italjet , 1
Kawasaki , 1
Kymco , 12
Laverda , 1
Lifan , 4
Malaguti , 11
MBK , 1
Peugeot , 8
Piaggio , 21
Suzuki , 16
SYM , 4
Yamaha , 12

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:34 Skuter , Lushnjë

Shitet motorr Infinity 110cc

850 LEK

28 Shk 17:52 Skuter , Lushnjë

Honda PCX 125 cc 2010

2 100 EUR

09 Nën 20:09 Skuter , Lushnjë

Shitet yamaha t Max 2016

9 200 EUR

24 Korr 00:41 Skuter , Lushnjë

SHITET

1 500 EUR

Viti: 2004
21 Qer 23:41 Skuter , Lushnjë

SHITET

1 600 EUR

Viti: 2004
21 Qer 23:33 Skuter , Lushnjë

OKAZION-SHITET

1 600 EUR

Viti: 2004
24 Maj 18:32 Skuter , Lushnjë

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2007
28 Pri 19:31 Skuter , Lushnjë

Shitet

1 600 EUR

Viti: 2004
18 Mar 15:29 Skuter , Lushnjë

Ska

240 EUR

Viti: 2007
03 Dhj 16:58 Skuter , Lushnjë

Honda

Viti: 2002
19 Nën 20:46 Skuter , Lushnjë

Piaggio

600 EUR

Viti: 2006
15 Nën 17:23 Skuter , Lushnjë

Shitet skuter

750 EUR

Viti: 2007
05 Nën 11:45 Skuter , Lushnjë

Peugeote

250 EUR

Viti: 2007
01 Nën 20:37 Skuter , Lushnjë

Ne gjendje prefekte okazion

250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
27 Tet 20:49 Skuter , Lushnjë

Suzuki burgeman 400

1 500 EUR

Viti: 2004
26 Tet 22:20 Skuter , Lushnjë

Yamaha 50c mbk

300 EUR

Viti: 2002
21 Tet 21:12 Skuter , Lushnjë

Lushnje

1 500 EUR

Viti: 2004
28 Sht 12:18 Skuter , Lushnjë

U shit flm.

1 111 EUR

Viti: 2004
07 Sht 01:12 Skuter , Lushnjë

Motto

Viti: 2009
26 Gush 19:57 Skuter , Lushnjë

Shitet motorri per arsye mos perdorimi

Viti: 2000
05 Gush 17:19 Skuter , Lushnjë

Aprilia Atlantic 500 2007

1 500 EUR

Viti: 2007
29 Korr 19:36 Skuter , Lushnjë

Okazion

1 500 EUR

Viti: 2011
27 Korr 10:57 Skuter , Lushnjë

okazion

1 600 EUR

Viti: 2011
27 Qer 20:00 Skuter , Lushnjë

Lifan

800 LEK

Viti: 2020
26 Qer 20:02 Skuter , Lushnjë

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2004
30 Pri 10:25 Skuter , Lushnjë

Shitet X Max 2006

1 700 EUR

Viti: 2006
03 Pri 12:30 Skuter , Lushnjë

Kymco 125 cc

500 LEK

Viti: 2007
27 Mar 09:36 Skuter , Lushnjë

Kymco 125 cc

500 LEK

Viti: 2007
22 Mar 15:39 Skuter , Lushnjë

Kymco 125 cc

550 EUR

Viti: 2007
20 Mar 11:42 Skuter , Lushnjë

Kymco 125 cc

550 LEK

Viti: 2007
17 Mar 10:50 Skuter , Lushnjë

Kymco 125 cc

550 LEK

Viti: 2007
15 Mar 08:45 Skuter , Lushnjë

Kymco 125 cc

550 LEK

Viti: 2007
14 Mar 17:10 Skuter , Lushnjë

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2005
10 Mar 13:25 Skuter , Lushnjë

Sym cc 49

450 LEK

Viti: 2014
05 Mar 13:43 Skuter , Lushnjë

Sym 49cc

400 EUR

Viti: 2014
04 Mar 11:40 Skuter , Lushnjë

Shitet

400 EUR

Viti: 2014
01 Mar 13:25 Skuter , Lushnjë

Skuter

400 EUR

Viti: 2014
21 Jan 18:27 Skuter , Lushnjë

Okazioonn

800 EUR

Viti: 1998
28 Dhj 15:46 Skuter , Lushnjë

shitet piaxho

1 100 EUR

Viti: 2002
02 Dhj 16:20 Skuter , Lushnjë

Pa letra

300 EUR

Viti: 2000
30 Sht 20:08 Skuter , Lushnjë

Suzuki Burgman 400cc 2005

1 500 EUR

Viti: 2005
28 Sht 22:49 Skuter , Lushnjë

Skuter

500 EUR

Viti: 2015
28 Sht 22:29 Skuter , Lushnjë

Skuter

450 EUR

Viti: 2015
29 Gush 23:27 Skuter , Lushnjë

Peugeot

200 EUR

Viti: 2002
10 Gush 22:14 Skuter , Lushnjë

Lifan 110cc

450 LEK

Viti: 2014
03 Gush 13:45 Skuter , Lushnjë

Piaggio fly 100

400 EUR

Viti: 2007
25 Korr 01:02 Skuter , Lushnjë

Motorr

450 EUR

Viti: 2015
07 Qer 14:29 Skuter , Lushnjë

Shitet

500 EUR

Viti: 2004
29 Maj 21:24 Skuter , Lushnjë

Shes motorin

500 EUR

Viti: 2010
10 Maj 10:50 Skuter , Lushnjë

Shitet motorri

170 EUR

Viti: 2020

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione