Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motoçikleta (mbi 50cc) Të gjitha në Lushnjë

Adly , 6
Aeon , 1
Aprilia , 30
Bashan , 8
Benelli , 2
Beta , 3
BMW , 9
Cagiva , 7
Daelim , 1
Derbi , 1
e-max , 1
Gilera , 5
Honda , 101
Italjet , 3
Jawa , 2
Kawasaki , 38
Kingway , 1
KTM , 2
Kymco , 18
Laverda , 1
Lifan , 52
Luxxon , 3
Malaguti , 16
MBK , 1
Mz , 1
Online , 1
Pegasus , 1
Peugeot , 8
Piaggio , 28
Sachs , 2
Shineray , 1
Suzuki , 31
SYM , 4
Vespa , 1
VICTORY , 1
Yamaha , 133
Zhongyu , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

30 Maj 22:06 Skuter , Lushnjë

Honda150cb

100 LEK

29 Maj 22:42 Motoçikleta (mbi 50cc) , Lushnjë

Papaq okazion lifan110

200 LEK

28 Maj 21:27 Sportiv , Lushnjë

Shitet okazion

2 EUR

27 Maj 07:51 Sportiv , Lushnjë

Shitet okazion

2 EUR

23 Maj 21:14 Sportiv , Lushnjë

Shitet okazion

2 EUR

23 Maj 21:10 Sportiv , Lushnjë

Shitet okazion

2 EUR

23 Maj 06:51 Sportiv , Lushnjë

Shitet okazion

2 000 EUR

02 Maj 16:32 Motoçikleta (mbi 50cc) , Lushnjë

Lifan 110 okazion

200 LEK

30 Pri 15:14 Skuter , Lushnjë

Kymco 125

30 Pri 10:17 Sportiv , Lushnjë

Shitet okazion

1 EUR

22 Pri 20:05 Skuter , Lushnjë

Shitet honda pcx

1 EUR

08 Pri 21:28 Të tjera , Lushnjë

Trinty 250cc

1 LEK

07 Pri 14:28 Të tjera , Lushnjë

Okazionnn

500 EUR

29 Mar 08:32 Të tjera , Lushnjë

Cezeti 175

1 000 EUR

20 Mar 22:59 Të tjera , Lushnjë

Motorr 110 CC

500 LEK

13 Mar 18:17 Sportiv , Lushnjë

Shitet motorr ne gjendje te mir

350 LEK

08 Mar 17:30 Të tjera , Lushnjë

Dayang 100

1 100 LEK

06 Mar 10:05 Sportiv , Lushnjë

Biciklete

130 EUR

28 Shk 17:52 Skuter , Lushnjë

Honda PCX 125 cc 2010

2 100 EUR

21 Shk 17:35 Sportiv , Lushnjë

Lifan 50cc

110 LEK

21 Shk 17:35 Sportiv , Lushnjë

Lifan 50cc

110 LEK

11 Shk 20:50 Të tjera , Lushnjë

shitet

9 000 EUR

07 Shk 00:43 Të tjera , Lushnjë

Shitet motorri

400 LEK

20 Jan 11:38 Të tjera , Lushnjë

Dayang 100 sport

19 Jan 17:46 Sportiv , Lushnjë

Dayang 100 sport

1 000 LEK

08 Jan 12:46 Të tjera , Lushnjë

Shiten Pjese Per Yamaha Crypton X 135

1 111 LEK

Viti: 2013
03 Jan 23:13 Me katër rrota/ATV , Lushnjë

Shitet motorr atv me kater rrota 250

2 500 EUR

31 Dhj 20:26 Të tjera , Lushnjë

Shitet motorr Lifan

500 EUR

27 Dhj 18:06 Sportiv , Lushnjë

Shitet Yamaha Cripton x 135 cc

1 450 EUR

18 Dhj 21:59 Sportiv , Lushnjë

Shitet

40 000 LEK

18 Dhj 01:34 Sportiv , Lushnjë

Okazion

1 000 EUR

14 Dhj 13:04 Sportiv , Lushnjë

Kavasaki 110 me letrate rregullta

16 Nën 20:45 Touring , Lushnjë

Motoard ne super gjendje 125cc

1 500 EUR

11 Nën 09:40 Touring , Lushnjë

Yamaha T79

350 EUR

09 Nën 20:09 Skuter , Lushnjë

Shitet yamaha t Max 2016

9 200 EUR

31 Tet 17:53 Sportiv , Lushnjë

Motorr

250 LEK

31 Tet 17:52 Motoçikleta (mbi 50cc) , Lushnjë

200cc enduro

600 LEK

29 Tet 09:50 Touring , Lushnjë

Shitet

150 LEK

17 Tet 09:47 Kros/Enduro , Lushnjë

shitet motorr BMW

600 EUR

Gjendje: I ri
16 Tet 17:16 Kros/Enduro , Lushnjë

Yamaha XT

250 EUR

25 Sht 19:46 Sportiv , Lushnjë

motorr

520 LEK

Viti: 2021
18 Sht 15:35 Sportiv , Lushnjë

kavasaki

650 LEK

Viti: 2003
26 Gush 10:34 Sportiv , Lushnjë

Shitet motorri

600 LEK

Viti: 2012

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione