Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motoçikleta (mbi 50cc) Të gjitha në Shkodër

Adly , 11
Aeon , 3
Aprilia , 59
Bashan , 2
Benelli , 4
Beta , 1
BMW , 6
Burelli , 1
Can Am , 2
CFMOTO , 1
Daelim , 3
DKW , 1
Ducati , 9
e-max , 1
Explorer , 1
Gilera , 3
Honda , 159
Italjet , 2
Jawa , 2
Jinling , 2
Kawasaki , 66
KTM , 12
Kymco , 51
Lifan , 39
Luxxon , 5
Malaguti , 19
MBK , 3
Motobi , 1
Online , 2
Pegasus , 1
Peugeot , 9
PGO , 1
Piaggio , 89
Shineray , 8
Skyteam , 1
SMC , 4
Suzuki , 142
SYM , 3
TM , 1
Triumph , 2
Vespa , 48
VICTORY , 1
Yamaha , 238
Zero , 1
Zhongyu , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:43 Të tjera , Shkodër

KTM 350cc 2019

8 500 EUR

31 Maj 22:53 Touring , Shkodër

Yamaha Yfz 600 cc

3 550 EUR

30 Maj 22:56 Të tjera , Shkodër

SHITET HONDA 1800CC

12 300 EUR Çmimi me zbritje

29 Maj 12:26 Terren/Offroad , Shkodër

shitet motor 250

1 500 EUR

28 Maj 10:05 Të tjera , Shkodër

SHITET DAYANG 100cc

700 LEK

28 Maj 08:43 Skuter , Shkodër

vespa 125 pa dekumenta

900 EUR

27 Maj 20:11 Chopper/Coustom , Shkodër

Honda Vtx 1300 R

8 000 EUR

27 Maj 19:43 Skuter , Shkodër

Yamaha X-city 250

1 800 EUR

27 Maj 00:29 Chopper/Coustom , Shkodër

Honda vtx1300 R

8 000 EUR

26 Maj 19:26 Skuter , Shkodër

STOPA PER SUZUKI BURGMAN 650

8 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
26 Maj 11:28 Të tjera , Shkodër

Kokore MTHELMET

80 EUR

22 Maj 01:59 Skuter , Shkodër

Shitet

1 000 EUR

02 Maj 22:27 Skuter , Shkodër

yamaha

550 EUR

28 Pri 19:14 Skuter , Shkodër

Yamaha 250 cc X-City

2 250 EUR Çmimi me zbritje

27 Pri 22:52 Skuter , Shkodër

Malaguti 125 2008

550 EUR

23 Pri 16:51 Skuter , Shkodër

yamaha 250 cc

650 EUR

22 Pri 16:42 Të tjera , Shkodër

Shitet

7 000 EUR

21 Pri 19:39 Skuter , Shkodër

Motorr

1 500 EUR

21 Pri 19:30 Të tjera , Shkodër

Shitet per arsye mos perdorimi

400 LEK

21 Pri 17:44 Skuter , Shkodër

SHITET Suzuki burgman 400 cc 2003

1 500 EUR

21 Pri 11:35 Motoçikleta (mbi 50cc) , Shkodër

Shitet

7 000 EUR

14 Pri 21:42 Të tjera , Shkodër

Mini Motorr nderrohet

300 LEK

14 Pri 10:48 Touring , Shkodër

BMW R1150RT

3 200 EUR

13 Pri 14:50 Motoçikleta (mbi 50cc) , Shkodër

Shitet motori

1 050 EUR

12 Pri 13:59 Skuter , Shkodër

Shitet skuter

400 LEK

12 Pri 13:59 Skuter , Shkodër

Shitet skuter

450 LEK

11 Pri 22:44 Sportiv , Shkodër

Tmax 500 2001/2 Me letra

2 000 EUR

11 Pri 20:01 Të tjera , Shkodër

Yamaha

11 Pri 16:39 Të tjera , Shkodër

Suzuki RV 50 viti 1972

2 500 EUR

08 Pri 13:40 Sportiv , Shkodër

Kawasaki

07 Pri 22:24 Skuter , Shkodër

X max 250 cc vit 2010

3 000 EUR

06 Pri 18:51 Të tjera , Shkodër

Kawasaki

06 Pri 18:31 Skuter , Shkodër

Honda

11 000 EUR

30 Mar 20:41 Skuter , Shkodër

Honda

11 900 EUR

29 Mar 18:47 Sportiv , Shkodër

Shitet ������

27 Mar 12:31 Të tjera , Shkodër

Biçikleta ne shitje

250 EUR

26 Mar 20:17 Skuter , Shkodër

Shitet

1 300 LEK

20 Mar 20:33 Të tjera , Shkodër

Shes motorr 125 cc

1 400 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione