Përmet | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc)

Aeon , 1
Aprilia , 2
BMW , 1
Honda , 4
Kawasaki , 4
Lifan , 1
Mz , 1
Suzuki , 3
Yamaha , 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Përmet,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Përmet ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Maj 09:26 ,

Fabi

3 000 EUR

Viti: 2007
15 Pri 21:33 ,

Çmimi arsyeshëm

Viti: 2002
30 Mar 00:06 ,

SHITET OSE NDROHET .

Viti: 2002
18 Mar 20:22 ,

Lifan -110-

550 LEK

Viti: 2005
28 Shk 22:22 ,

Shitet suzuki gsx 1100

650 LEK

Viti: 1987
24 Dhj 20:56 ,

Guruna

1 000 EUR

Viti: 2015
16 Sht 16:35 ,

Shitet

650 EUR

Viti: 2013
17 Maj 08:18 ,

Kawasaki

1 LEK

Viti: 2002
25 Shk 14:58 ,

Jincheng

500 EUR

Viti: 2002
30 Nën 19:17 ,

dajang

500 LEK

Viti: 2013
19 Sht 22:52 ,

Honda astera supra 100cc

600 EUR

Viti: 2000
31 Gush 09:15 ,

honda

900 EUR

Viti: 2007
04 Qer 17:04 ,

Motor skuter 4 kohesh 50 cc

500 EUR

Viti: 2005
02 Maj 10:40 ,

Motor Aixam

650 000 LEK

Viti: 2014
14 Pri 12:46 ,

Ynciang

700 EUR

Viti: 2009
06 Pri 00:15 ,

dajang 125 sport

600 EUR

Viti: 2015
01 Pri 21:40 ,

April

550 EUR

Viti: 1998
05 Jan 13:07 ,

reks50cc

Viti: 2002
15 Pri 17:22 ,

Kinro

600 EUR

Viti: 2009
12 Pri 14:35 ,

kbufet947153027

600 LEK

Viti: 2013
11 Pri 22:58 ,

Suzuki

3 200 EUR

Viti: 2002
28 Shk 19:25 ,

Yamaha

650 EUR

Viti: 1996
20 Jan 10:48 ,

Motor Honda 650cc

Viti: 1999
20 Gush 17:40 ,

BMW i vitit 1970

10 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
03 Pri 13:34 ,

Yamaha xt 250

500 LEK

Viti: 1998
03 Mar 12:05 ,

Minicros

350 LEK

Viti: 1998
16 Shk 10:21 ,

Motor Kros

700 EUR

Viti: 1999
22 Jan 18:39 ,

Motor 125cc

800 EUR

Viti: 2016
15 Shk 18:16 ,

Aprilia

1 500 EUR

Viti: 2002

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Përmet juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione