Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

C220 - Makina Të gjitha në Shkodër

Audi , 4
BMW , 1
Toyota , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C220,kategori Makina,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj C220 Të gjitha | Makina | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:48 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkodër

���� 2015 - Audi A6 S-line (235HP)����

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250  ·  Shkodër

CLS 250��viti 2014 full

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250  ·  Shkodër

CLS 250��2014 full

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Mercedes Benz C220

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

C220 automat

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Mercedes C220 Cdi

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 09:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Sapo Ardhur C220 Evo 2004 Automat ��������

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 20:30 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Mercedes w203 c klas c220

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
10 Qer 07:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

MERCEDES C 220 CDI EVO

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 15:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Golf viti 2013��2.0 full

8 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 22:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

W203

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Qer 22:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

Touran 2010

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Qer 15:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

SHITET C220 Avantgard

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 23:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Mercedes c220 cdi

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 21:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Mercedes-Benz C220 Cdi

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 07:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

C220 cdi

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 10:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Mercedez Benz C220

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 10:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Shitet -2006 Mercedes Benz C220 CDI W203 Diesel Automat

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 15:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Super Mercedes c220

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 04:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

benz 2013��c220 full

11 390 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
30 Pri 16:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

golf 2014��2.0 gtd full ��

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 11:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

C220 avangard

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Pri 19:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

shitet

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 19:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Okazion

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 19:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

SHITET C220 AMG PACKET FULL PANO

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 11:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

SHITET C220 ����

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 19:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Shitet W204

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 10:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Sapo Ardhur C220 Evo Nafte Me Dogan������������

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 01:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Shitet C220

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Pri 18:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

shitet

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 18:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Shitet C220

11 111 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 00:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Mercedes-Benz C220

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 12:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

U shit Flm merr jep

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 09:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

C220 EVO / Nafte / Automat

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Mar 20:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

C220 cdi automat

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Shk 21:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

C220 Automat ! Me dogane

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 02:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

SHITET ! 067 636 9444

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 17:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Shkodër

C220 Nafte , Gjendja perfekte

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 18:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Mercedes Benz W204

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 22:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

C220 Cdi Evo 2006 Automat

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 11:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Shitet w203 c220 sportcoupe 2007 i ardhur nga Gjermania ����

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Nën 07:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Shkodër

Mercedez benz c220

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 17:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Mercedes Benz c220 coupe

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Nën 19:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Mercedes Benz C220✅

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Nën 22:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Mercedes c220

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 17:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Mercedes C220 AUTOMAT

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Tet 22:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Mercedes Benz c220✅

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Tet 20:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Mercedes benz c220

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Tet 17:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Mercedes Benz c220

1 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Tet 20:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Mercedes Benc

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj C220 | Të gjitha | Makina | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

C220 C220 c220 C220 C220 C220 c220 C220 C220 C220

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione