Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

mercedez benz 2012 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Ford , 18
Audi , 5
BAIC , 1
BMW , 1
Volvo , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedez benz 2012,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj mercedez benz 2012 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

2012 Mercedez Benz C300 4Matic

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

Mercedez Benz E 220 CDI AUTOMAT 2011

10 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ C 300 2012

10 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:41 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

AUDI A7 3.0 TDI QUATTRO

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:29 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

Mercedez-Benz E350 Full panorama

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:07 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

MERCEDEZ BENZ ML 350 AMG LINE

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz ML 350 Bluetec Amg Package Panoramike

15 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz ML 350 Bluetec 2012 Amg Package Panorama

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Qer 16:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Kavajë

Furgon Viano

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 10:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

Shitet benc c klas 220 naft automat viti 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 22:20 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Qer 10:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 200  ·  Korçë

Mercedes-Benz glk 200 cdi

13 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 18:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Durrës

W166 Mercedez benz ‪

16 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Qer 10:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Mercedes Benz C300

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Qer 08:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 160  ·  Tiranë

Mercedez Benz C 160

8 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 16:42 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Qer 01:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Pogradec

Mercedes benz e 350

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 18:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedez benz c300 w204

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 10:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ B Class 180Cdi 2012

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 21:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes benz c300 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Qer 18:46 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Qer 09:52 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford Focus 1.6 nafte viti 2009 sapo targuar

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Qer 18:46 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Maj 18:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 30 AMG  ·  Durrës

Mercedez Benz C300 Amg

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 17:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

Mercedez Benz Cls 3.5 Benzin Okazion

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
29 Maj 03:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Mercedes W204

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 22:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

Shitet benc c klas 220 naft automat viti 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 18:45 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Maj 19:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Okazion c klas 220

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Maj 12:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C 200 Facelift Okazion

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 18:29 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Maj 21:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Mercedez-Benz ML 350 Bluetec 2012

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Maj 21:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Kavajë

Mercedez benz SLLON w140 top gjendje

10 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Maj 17:33 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Maj 17:28 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Maj 19:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Lushnjë

Shitet

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 18:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

❎❎MERCEDEZ BENZ❎❎

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 04:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 500  ·  Tiranë

*SHITET*

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 23:13 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Maj 23:07 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Maj 03:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Durrës

mercedez benz glk 2012 220 naft automat

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 19:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Elbasan

Mercedez c300

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Maj 13:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Durrës

mercedez benz glk 2012 220 naft automat

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 19:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

OKAZION CLS W219 AMG Line

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Maj 10:52 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Maj 10:51 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 22:40 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Maj 12:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Shitet Mercedez Benz E klas 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 11:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

Shitet benc c klas 220 naft viti 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 04:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Elbasan

Shitet

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedez benz 2012 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione