Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

614 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 614,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 614 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Qer 19:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Vario  ·  Lezhë

Benz VARIO 614 KAMIONCIN VETESHKARKUES

11 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 19:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Vario  ·  Kurbin

SHITET

1 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Maj 08:55 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel Corsa 2008, Benzin/Gaz

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
05 Maj 11:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Vario  ·  Gjirokastër

Shitet Vario 614 version XXL Ne gjendje perfekte

10 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 22:10 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

OKAZION

14 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 12:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Mirditë

Autobus benz 614 30+1

6 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Tet 14:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tropojë

Mercedes-benz 614

6 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Sht 15:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Gramsh

Okazion per pak dite

5 900 EUR

06 Korr 08:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Vario  ·  Bulqizë

Okazion

6 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Qer 17:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Vario  ·  Bulqizë

Mercedes-Benz

7 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Qer 14:38 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Dibër

Audi a6

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 18:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lushnjë

Super okazion 6.300€

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 13:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Kurbin

Shitet mercedes benz classe E 270

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Mar 21:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Vario  ·  Tiranë

Shitet Furgon Vario 614

8 000 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 17:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Vario  ·  Mat

Shitet Vario 614

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Tet 23:22 Makina  ·  Land Rover  ·  Serie I  ·  Tropojë

AUTO GO FAST

1 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Tet 10:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  600  ·  Gramsh

Mercedes benz 614

7 500 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Sht 09:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·   ·  Gramsh

Okazion, shitet autobuz ne gjendje super

7 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 17:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Mercedes Benz GLA 220

30 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Dhj 15:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·   ·  Durrës

Furgon vario 614

6 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: > 500 000
18 Sht 20:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·   ·  Mat

mecedes-benz

8 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Gush 21:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Vario  ·  Tiranë

Telefonatat jan pa lek��

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Korr 18:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Vario  ·  Berat

Furgone benc614

10 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 17:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·   ·  Tiranë

shitet

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Shk 13:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Berat

Autobus 614

8 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 14:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Varoi 614 frigorifer

5 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 18:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW Passat Highline 2014 full options me Panoram

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 18:54 Makina  ·  Acura  ·  MDX  ·  Berat

Autobus

8 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Korr 12:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Vario  ·  Tiranë

Shitet

8 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 14:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Vario  ·  Korçë

VARIO 614

Viti: 1997
Kilometrazha: > 500 000
12 Nën 09:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Vario  ·  Fier

SHITET ARSYE MOSPERDORIMI

10 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Jan 19:16 Makina  ·  Dodge  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Iveko

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Sht 01:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Mercedes A class 170 -02

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Dhj 22:32 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Shkodër

Alfa 147

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 614 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • 614 në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • 614 në kategorinë All Category
  • 614 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | Vario
  • 614 në kategorinë Makina të dëmtuara (për pjesë)
  • 614 në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • 614 në kategorinë Moped (nën 50cc)
  • 614 në kategorinë Pjesë këmbimi
  • 614 në kategorinë Pjesët rezerve
  • 614 në kategorinë Automjete
  • 614 në kategorinë Traktorë

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione