Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shkodër | Automjete | Makina | Jeep

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Jeep | Shkodër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Gush 20:47 ,

E SAPO ARDHUR JEEP PATRIOT

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Korr 10:44 ,

Jeep grand cherokee 3.0D 2014

20 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Maj 12:26 ,

SHITET JEEP GRAND CHEROKE 3.0 2013

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Maj 14:44 ,

Shitet Jeep

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Dhj 08:56 ,

Jeep liberty cherokee offroad automat 2.8 naft super gjendje

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 15:43 ,

JEEP Patriot 2010

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Pri 23:12 ,

Jeep cherokee

2 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Dhj 22:54 ,

jeep cherooke limited

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Dhj 13:59 ,

Shitet

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Tet 14:53 ,

shitet

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Tet 09:44 ,

Jeep Grand Cherokee dizel

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Tet 09:36 ,

Jeep Grand Cherokee dizel

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Tet 13:46 ,

Jeep

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Sht 11:25 ,

Shitet JEEP GRAND CHEROKEE

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Gush 13:19 ,

Jeep

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 16:54 ,

Jeep Grand cherokee

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Maj 14:39 ,

Jeep grand cherokee

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Maj 15:00 ,

Jeep Grand cherokee

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Pri 22:08 ,

Jep

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 09:01 ,

Shitet Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Shk 17:58 ,

Jeep grand cherokee

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 14:05 ,

Jeep Grand cherokee

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 17:54 ,

Jeep grand cherokee

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Shk 15:23 ,

Jeep Grand Cherokee

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 18:52 ,

Jeep Grand Cherokee

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 13:34 ,

Micubish pajero ne gjenje te mir

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Jan 15:01 ,

Jeep

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Jan 15:32 ,

Jeep Grand cherokee

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Jan 13:48 ,

Jeep grand cherokee

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 19:19 ,

Jeep

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Jan 20:18 ,

Jeep grand cherokee

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Dhj 19:27 ,

Jeep Grand Cherokee dizel

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Dhj 19:07 ,

Jeep Grand Cherokee dizel

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Nën 23:50 ,

Shitet ose Nderrohet Jeep Grand Cheroke 2002

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Tet 15:59 ,

Jeep grand cherokee

3 990 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Tet 18:12 ,

Jerp grand cherokee

3 990 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Tet 17:53 ,

Jeep grand cherokee

3 990 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Gush 14:14 ,

OKAZIONJeep liberty crd automat2.8 shitet ndrim

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 16:11 ,

shitet JeeP Cheroke

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Pri 21:48 ,

Makine

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Shk 10:59 ,

Gjip naftet

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 13:32 ,

Shitet ne gjendje shume te mire

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 18:28 ,

Makin shum ne gjendje te mir

3 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 13:39 ,

Jeep

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 18:25 ,

Nissan terrana 270 motorri

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Tet 10:09 ,

jeep cherokee ose nderrohet me touran ose audi

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Gush 20:59 ,

OKAZION.SHITET JEEP CHEROKEE.2.5.CRD.MANUAL..2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Gush 12:00 ,

MAKINA ME QERA:PRAN ISH KARBURANT ALPET PAZAR

25 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Pri 13:37 ,

Jeep Grand Cherokee 4x4

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Mar 19:14 ,

Shitet Jeep Cherokee Sport 2.5 Nafte

4 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Jeep | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione