Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Jeep Cherokee Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Jeep Cherokee | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:56 Makina , Tiranë

Jeep Off road

9 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 14:31 Makina , Tiranë

Jeep cheroke

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Sht 13:19 Makina , Tiranë

jeep

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Sht 11:55 Makina , Tiranë

JEEP GRAND CHEROKE

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 17:14 Makina , Tiranë

Shitet per arsye mosperdorimi

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 02:56 Makina , Tiranë

⚠️Shitet jeep cherokee limited 2.0 diesel 2015

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Sht 18:46 Makina , Tiranë

Shitet,Jeep Liberty

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Sht 09:52 Makina , Tiranë

JEEP 3.7 BENZINE..4X4 VITI..2010..AUTOMAT

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Sht 21:06 Makina , Tiranë

Shitet Jeep Cherokee

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 17:30 Makina , Tiranë

Jeep cherokee Limited 4x4 full opsion 2.0 DIESEL 18.600 $

18 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Gush 10:47 Makina , Tiranë

Shitet.

550 000 LEK

17 Gush 23:20 Makina , Tiranë

JEEP CHEROKEE BENZIN/GAZ 4X4 OFFROAD

7 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 14:40 Makina , Tiranë

shitet super jeep

4 950 EUR Çmimi me zbritje

26 Maj 21:58 Makina , Tiranë

Jeep Cherokee 2008

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Maj 15:11 Makina , Tiranë

Shitet Jeep Cherokee 2.8 nafte

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Maj 22:46 Makina , Tiranë

Okazion Jeep Cherokee-14600€

14 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 09:18 Makina , Tiranë

Shitet/ nderrohet

5 000 EUR Çmimi me zbritje

13 Maj 01:14 Makina , Tiranë

Jeep Cherooke 5.2

4 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Maj 03:28 Makina , Tiranë

Jeep Benzin/Gaz 3.7L

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 11:43 Makina , Tiranë

shitet foristrrad jeep

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Jan 11:34 Makina , Tiranë

Jeep Cherokee limited edition sport 4X4

10 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Jan 21:10 Makina , Tiranë

Jeep Cherokee 2.5 Nafte Offroad

6 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 08:13 Makina , Tiranë

Jeep cheroke

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Dhj 12:11 Makina , Tiranë

Shitet Jeep Cherokee 3.7 Benzine/Gaz

5 900 EUR

12 Tet 11:18 Makina , Tiranë

Shitet Jeep Cherokee North KJ

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Tet 19:27 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Tet 10:24 Makina , Tiranë

Jeep Cherokee viti 2015

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Gush 23:17 Makina , Tiranë

JEEP CHEROKEE NAFTE AUTOMATIC

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Qer 11:44 Makina , Tiranë

Jeep cherokee

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 03:29 Makina , Tiranë

Shitet

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 18:44 Makina , Tiranë

Shes Jeep Cheroke 2.8CRDI 2003

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 17:41 Makina , Tiranë

jeep xheroke

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Maj 22:03 Makina , Tiranë

Shitet per arsye mospordorimi

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 10:31 Makina , Tiranë

Audi A 4✅✅

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 22:51 Makina , Tiranë

Shitet Jeep Cheroke 2006 automatic 2.7 nafte

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Mar 12:29 Makina , Tiranë

Shitet Jeep Cherokee 2004

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 09:29 Makina , Tiranë

JEEP Shirok Shitje

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Shk 21:24 Makina , Tiranë

Shes makine

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Shk 21:22 Makina , Tiranë

Shes makine

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Shk 14:32 Makina , Tiranë

Shitet jeep !

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 14:11 Makina , Tiranë

Shitet jeep

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 13:48 Makina , Tiranë

shitet Jeep grand cherokee 2.7

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 10:19 Makina , Tiranë

Jeep Cherokee “Full options” 2.8 nafte

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Jan 18:02 Makina , Tiranë

Jeep Cherokee 2007 nafte (shitet/nderrohet)

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Dhj 08:19 Makina , Tiranë

SHITET

4 500 EUR

03 Nën 18:13 Makina , Tiranë

Shitet jeep shirok

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 15:12 Makina , Tiranë

Shitet

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Gush 13:14 Makina , Tiranë

Jeep

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Gush 09:21 Makina , Tiranë

Jeep 2006 Full

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Jeep Cherokee | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione