Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Fiat | Palio

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Fiat Palio | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Pri 09:37 ,

Shite fjati paljo okazjom ose nderrohet

850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Pri 08:57 ,

Shite fjati paljo okazjom ose nderrohet

850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Pri 15:53 ,

Shite fjati paljo okazjom ose nderrohet

100 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 20:27 ,

Shitet okazion

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Shk 22:00 ,

Shitet Fiat Palio

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 15:16 ,

Shite fjati paljo okazjom

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Shk 19:14 ,

Fiat palio weekend

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 09:01 ,

Okazion!!! Shitet Fiat Palio ne gjendje shum te Mir

1 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Shk 08:48 ,

Shitet Fiat palio gaz+benzin per arsye mos perdorimi 1000€

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Jan 10:32 ,

Shitet Fiat 1000€

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Jan 14:05 ,

Fiat Palio

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 06:51 ,

Shitet Fiat Palio weekend 699€⚠️⚠️

699 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Qer 18:05 ,

fiat palio

700 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Maj 20:30 ,

Fiat Palio 1.2 benzin 50.000lek okazion

50 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Maj 10:57 ,

Shitet makin

1 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 20:29 ,

Shitet Fiat Palio

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Shk 17:17 ,

Okazion shitet fiat palio benzin-gaz

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 09:38 ,

Fiat Palio Weekend

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Jan 13:58 ,

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Dhj 21:16 ,

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Dhj 09:11 ,

Shitet fiat palio

10 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Dhj 14:09 ,

Shitet fiat palio

10 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
06 Dhj 11:55 ,

Shitet fiat palio

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Sht 17:04 ,

Fiat palio

699 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 15:18 ,

fiat palio 1.9 nafte

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
31 Maj 18:38 ,

Fiat palio

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Maj 02:21 ,

fiat palio 1.9 nafte

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 17:58 ,

Fiat. Palio

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 20:15 ,

Fiat Palio 1.7 nafte

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 22:58 ,

Fiat Palio

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Sht 15:47 ,

Fiat palio weekend

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Sht 11:57 ,

Shitet Fiat Palio

1 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Korr 08:39 ,

Shitet okazion

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Maj 10:08 ,

Shitet

500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Maj 19:23 ,

Okazion fiat palio

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 20:57 ,

OKAZION Fiat Palio 1.7 nafte

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 17:40 ,

Shitet Fiat palio 1998 , 1.7 nafte , OKAZIONN !!

135 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Nën 18:49 ,

Fiat palio

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Tet 10:27 ,

okazion shitet urgjent makina

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Sht 13:02 ,

Fiat Palio

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Sht 15:48 ,

Shitet Fiat Palio 1.7nafte

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Korr 13:18 ,

Fiat 2001 1.2

200 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 12:40 ,

Shitet Fiat Palio 1.7 nafte

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 16:23 ,

Fiat palio 1.6 naft

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 20:00 ,

fiat 1250€

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Shk 20:35 ,

Fiat

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Shk 20:28 ,

Fiat Palio benzin

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Shk 19:29 ,

VW Polo

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Shk 12:58 ,

shitet ose nderrohet

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Jan 17:24 ,

Okazion

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Fiat Palio | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione