Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

fugon - Makina Të gjitha në Elbasan

Renault , 8
Ford , 6
Fiat , 5
Opel , 4
Citroën , 3
Infiniti , 1
Jeep , 1
KTM , 1
Nissan , 1
Peugeot , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fugon,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj fugon Të gjitha | Makina | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Maj 14:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Elbasan

Volkswagen crafter maxi 35 2.0 tdi viti 2016 okazion

11 111 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 15:23 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Elbasan

Shitet Ford Transit Fugon 8+1

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Jan 23:42 Makina  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Elbasan

citroen berlingo 2010 benzin + gaz

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 18:23 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Elbasan

Ford Transit (Fugon Mallrash)

280 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
09 Nën 15:37 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Elbasan

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Korr 13:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

Okazion.fugon

4 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Korr 20:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 250  ·  Elbasan

Shitet fugon Mercedez ne gjendje te mire pune

6 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Mar 07:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

SHITET NDERROHET

2 970 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Shk 12:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Elbasan

Shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Tet 10:32 Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Elbasan

Fjat dublo shitet ose nderroet me fugon malli

2 500 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Korr 13:19 Makina  ·  Renault  ·  Master  ·  Elbasan

Fugon .okazion

2 200 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Qer 17:25 Makina  ·  Infiniti  ·  M37  ·  Elbasan

Shitet fugon Iveco

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
16 Qer 17:08 Makina  ·  Renault  ·  Master  ·  Elbasan

Fugon .okazion

2 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Qer 12:44 Makina  ·  Renault  ·  Master  ·  Elbasan

Okazion.fugon

1 900 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Maj 20:32 Makina  ·  Citroën  ·  Jumpy  ·  Elbasan

Fugon

7 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Jan 21:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Elbasan

Furgon Mallrash 3.5 Ton 2011

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Jan 17:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Elbasan

Furgon Mallrash 3.5Ton viti 2011

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Jan 20:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Fugon malli

4 LEK

Viti: 1984
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Jan 19:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Elbasan

Fugon Mallrash 3.5Ton

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Tet 17:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Elbasan

Mercedez Benz fugon

5 500 LEK

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 20:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Elbasan

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Pri 12:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Shk 18:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Elbasan

Sprinter

5 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Shk 06:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Elbasan

mercedes benz

2 500 LEK

Viti: 1983
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Jan 14:39 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Elbasan

opel

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Jan 13:53 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Elbasan

opel

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Dhj 09:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Fugon 310D

550 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 22:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Fugon Mercedes Benz Sprinter

7 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Nën 09:10 Makina  ·  Fiat  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Iveko

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Tet 14:08 Makina  ·  Peugeot  ·  Bipper  ·  Elbasan

Viti 2015 1.3 Nafte Akull si e Re

7 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Korr 13:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·   ·  Elbasan

Mercedes

7 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 00:00 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Elbasan

Shesh fugon fort tranzit

50 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 21:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·   ·  Elbasan

Furgon Mercedes

9 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Shk 18:33 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Elbasan

Okazion

111 111 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Shk 09:22 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Elbasan

sher ford transit

7 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 13:13 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Elbasan

Fiat Ducato dizel 2003

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Nën 18:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·   ·  Elbasan

Mercedes Benz sprinter

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 18:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·   ·  Elbasan

Mercedes Benz sprinter

7 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Nën 19:07 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Elbasan

Okaziom shiten pjese

111 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Nën 21:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Elbasan

Okazion

111 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Nën 10:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  LT  ·  Elbasan

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Tet 17:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·   ·  Elbasan

Vito 2006

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 12:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  LT  ·  Elbasan

fugon Lt 46

12 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Sht 13:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Elbasan

Fugon sprinter

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Sht 19:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 320  ·  Elbasan

Fugon Sprinter

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Gush 21:23 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Elbasan

Mitsubishi L200 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 07:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  400  ·  Elbasan

Shitet

6 000 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Korr 07:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  416  ·  Elbasan

Shitet

6 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Korr 14:20 Makina  ·  Nissan  ·  Primastar  ·  Elbasan

Cmim okazion

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Maj 21:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Elbasan

Fugon

3 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fugon | Të gjitha | Makina | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione