Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

e klas manual - Makina Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe e klas manual,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj e klas manual Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Durrës

Benc me letra.super gjendje

1 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:09 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Verso-S  ·  Durrës

Toyota Verso

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
05 Qer 09:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Durrës

Benc me letra.mundes nderrimi

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Jan 15:56 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Shitet toyota yaris 1.4 naft super gjendje ��

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 21:22 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota yaris 1.4 naft manual gjendja 10/10 me dogan

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 08:12 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota yaris 1.4 naft manual gjendja 10/10

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 08:08 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

SHITET SUPER GJENDJE TOYOTA YARIS 1.4 naft

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 11:55 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota yaris 1.4 naft super gjendje cmimi diskutushem afer

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 01:54 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Shitet 1.4 naft super gjendje 10/10 Cmimi:diskutushem

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Jan 21:02 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

SHITET TOYOTA 1.4 naft super gjendje

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 20:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet golf 5 1.9. super gjendje

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 17:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet golf 5 supwr gjendje 1.9 naft

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Dhj 17:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet golf 5 1.9

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Dhj 17:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

SHITET GOLF 5 1.9 super gjendje��

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Dhj 22:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet golf 5 1.9 naft super gjendje ☑️

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Dhj 20:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

❌❌❌❌SHITET GOLF 5 1.9 naft gjendja 10/10❌❌❌❌

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Dhj 20:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

❌❌❌❌❌❌Golf 5 super gjendje 1.9 naft ❌❌❌❌❌❌❌

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Dhj 19:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

❌SHITET GOLF 5 1.9 ❌

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Dhj 19:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

❌SHITET GOLF 5 1.9❌❌❌❌

40 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Dhj 17:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

GOLF 5 1.9 SUPER GJENDJE

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 04:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Kontakto para se iken✌️❌

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Dhj 00:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 1.9 naft Kontakto para se shitet✌️❌super gjendje❌❌❌❌❌

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Dhj 00:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 Kontakto para se shitet✌️super gjendje

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Dhj 19:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet golf 5 1.9 Kontakto para se iken✌️

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Dhj 01:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

"Golf 5 1.9 Naftë, , blini tani para se te largohet!

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Dhj 01:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

GOLF 5 1.9 SAPO KA ARDH NGA ITALI SUPER GJENDJE

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Dhj 01:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 1.9 me sherbime te bera vetem te golfi

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Dhj 01:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet golf 5 Ne gjendje te shkelqyer

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Dhj 01:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet GOLF 5 SUPER GJENDJE

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Nën 10:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Mercedes-benz c300 c class 2012

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 10:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

C klas 220

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Tet 11:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

C KLAS 220 CDI LUK AMG

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 23:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

Mercedes Benz C klas manual

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 17:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

C klas luk AMG 5999€ oakzionnnn

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Gush 01:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

Okazionnn c klas 220 cdi lok AMG

6 399 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Gush 16:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

C klas model 204

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Gush 12:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

mercedes c 220 cdi

1 900 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 18:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

OKAZION MERCEDESA KLAS A180 NAFTE 2006 ME LETRA PER 1 VIT

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 20:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Mercedes-Benz w203 look amg

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 17:58 Makina  ·  Mazda  ·  2  ·  Durrës

Mazda 2 1.4 Benzinë 2006 Okazion

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Sht 14:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Durrës

Mercedes-Benz B klas 180 CDI nafte manual

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 17:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

C klas w203

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 13:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

C klas 203 1.8 Benzin+Gaz okazion

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Mar 10:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Durrës

I pa diskutushem 0682007055

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Jan 12:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

C Klas

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Nën 20:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

Mercedes-Benz

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Nën 10:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Durrës

Okazjon eklas 270 cdi manual

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Tet 20:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

Shitet mercedez benc modeli 204

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Sht 17:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Durrës

OKAZION B-KLAS ME LETRA TE PAGUARA NE GJENDJE PERFEKTE

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Sht 18:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Durrës

OKAZION B-KLAS VITI 2008 ME LETRA TE PAGUARA SUPER GJENDJE

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj e klas manual | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione