Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Nissan | Kubistar

01 Korr 12:44 ,

Nisan kubistar 1.5 nafte

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Dhj 17:25 ,

Nisan

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Tet 09:31 ,

Nisan

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Tet 09:37 ,

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Tet 07:41 ,

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim