Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | BMW | 123

18 Jan 16:46 ,

Bmv

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Sht 09:22 ,

Shitet Bemv x5

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Korr 15:44 Dyqani ,

U SHIT BMW 123d viti 2008

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Korr 10:34 ,

Fshes tapicerie 170 lel

170 LEK

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 10:31 ,

BMW SERIA 1 (( 123 D)) nafte~ 2010 ~ AUTOMATIKE ~

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 13:18 ,

Bmw 123 d m sport

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Qer 20:11 ,

Bmw 123d M-Packet

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Shk 19:47 ,

BMW 123d M-Packet

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Shk 12:10 ,

BMW 123 d paket M

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Shk 18:49 ,

MINI Cooper ONE benzin-gaz shes+nderroj 2003

3 349 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Korr 06:04 ,

Bmv

1 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Tet 13:28 ,

SUPEEEEERRRRR OKAZZZIIIIIIOOOOOON

300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Qer 23:57 ,

Bmw.flm merrjep Makina U shit.

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim