Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | BMW | Seri 1

114 , 32
116 , 216
118 , 455
120 , 574
123 , 22
125 , 15
130 , 11
135 , 6

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:14
Linku:
Dyqani ,

2014 - BMW 118 D URBAN EDITION

11 899 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 16:26 ,

Bmw serie 1 1.8d 2009

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:01 Dyqani ,

BMW Seria 1.1.6.D.Automat.14 ����

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:01 Dyqani ,

BMW 120d �� AUTO PENTA ��

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:01 Dyqani ,

BMW 120d �� AUTO PENTA ��

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:43 ,

SHITET BMW SERIA 1 AUTOMAT DIESEL 2008

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:47 Dyqani ,

BMW 118 DIESEL

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:58 Dyqani ,

Bmw 118d ����

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:35 ,

Bmw Atomat

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:35 ,

Bmw Atomat

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:54 ,

BMW SERI 1 Gjendje perfekte

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:48 ,

Bmw Seria 1//automat

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:36 ,

mbw 118d okazjon

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:17 ,

BMW Seria 1 Look M Benzine/Gas

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:14 ,

Okazion... BMW seria 1, 2.0 benzine, 2005, manual, klima

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:27 Dyqani ,

Auto fortuzi

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:22 ,

BMW Seria 1 Shitet ose Ndrrohet

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:21 ,

OKAZION BMW SERIA 1 2.0 D 2009

3 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:14
Linku:
Dyqani ,

2014 - BMW 118 D URBAN EDITION

11 899 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 08:59 Dyqani ,

BMW 118 D - 2014 - AUTOMAT

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Maj 23:19 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Maj 23:17 ,

Shitet BMW 120d

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Maj 22:32 ,

BMW 118 BENZIN GAZ AUTOMAT VITI 2006

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Maj 12:07 ,

OKAZION BMW 120d M Performance

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 13:59 ,

Bmv seria 1 automat 2.0 nafte

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 13:20 ,

Erresim xhamash i licensuar

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Maj 13:18 ,

Makina me Qera - Fillojm nga 18€ Dita

25 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Maj 12:59 ,

Bmw Seria1 1.6 Nafte

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Maj 08:54 ,

Bmw 120d ne gjendje shume te mire

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 22:52 ,

Bmw116 D 09

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 21:06 Dyqani ,

BMW 118, VITI 10/2008, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Maj 15:59 ,

Okazion Bmw 120d 2.0 naft viti 2006 atomat super full

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Maj 11:08 ,

Makina me Qera 18€ Dita

35 EUR / ditë

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Maj 07:47 ,

shitet bmw

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 09:55 ,

BMW Seria1 shitet/ndrrohet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 19:37 ,

Shitet makina ose nderrohet me audi A3

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Maj 15:32 ,

shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 12:47 ,

okazion bmw seria 1 vetem sot !

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 18:24 ,

Makina me qera

25 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Maj 17:53 ,

‼️‼️⁉️Okazion veq so

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 18:11 Dyqani ,

BMW 125d-2.0 Diesel-2016-AUTOMATIK-XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL

18 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Maj 00:35 ,

Shitet ose nderohet +- BMW seria1look M

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Maj 15:12 ,

Shitet BMW seria 1 !!

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Maj 11:05 ,

Bmv seria 1 automat 2.0 nafte

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 00:32 ,

Okazion Disqe - Goma 205/55/16 Per Bmw

240 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Maj 07:54 ,

Bmw seria1

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 22:14 ,

Bmw 118 d

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 16:31 ,

Bmw 120d Automatik 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 16:27 ,

Bmw 120d Automatik 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 16:27 ,

Bmw 120d Automatik 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione