Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | BMW | M135

08 Sht 15:51 ,

OKAZION

45 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Nën 09:13 ,

Bmv pa dokumenta

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Sht 09:51 ,

bmw 318 i

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim