Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 411
Aixam , 125
Alfa Romeo , 2759
Alpina , 52
Artega , 40
Audi , 24515
BAIC , 18
Bentley , 61
BMW , 19182
Bugatti , 30
Buick , 29
Cadillac , 148
Chevrolet , 1021
Chrysler , 896
Citroën , 4773
Corvette , 21
Dacia , 174
Daewoo , 400
Daihatsu , 202
DeTomaso , 1
Dodge , 223
Ferrari , 48
Fiat , 12444
Ford , 28757
GMC , 68
Great Wall , 47
Grecav , 4
Honda , 835
Hummer , 103
Hyundai , 2512
Infiniti , 66
Isuzu , 127
Jaguar , 960
Jeep , 1260
Kia , 1168
Koenigsegg , 18
KTM , 31
Lada , 31
Lancia , 1641
Land Rover , 4222
Landwind , 5
Lexus , 86
Lifan , 5
Ligier , 6
Lincoln , 100
Lotus , 6
Maserati , 51
Maybach , 7
Mazda , 1174
Mercedes-Benz , 107935
MG , 100
MINI , 1206
Mitsubishi , 2933
Morgan , 5
Nissan , 4746
NSU , 5
Opel , 16148
Peugeot , 7086
Piaggio , 85
Plymouth , 1
Pontiac , 15
Porsche , 1256
Proton , 4
Renault , 10311
Rover , 543
Saab , 287
Seat , 3029
Škoda , 1615
Smart , 4833
Spyker , 3
Ssangyong , 387
Subaru , 97
Suzuki , 911
Talbot , 3
Tata , 77
Toyota , 9692
Trabant , 4
Triumph , 3
TVR , 22
UAZ , 6
VW Volkswagen , 53700
Volvo , 2135
Wartburg , 7
Wiesmann , 9
Yugo , 28
Zastava , 35

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

Dje 16:16
Linku:
,

BMW 750i ‼️

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 14:39
Linku:
Dyqani ,

Opel Tigra

260 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:33
Linku:
,

Wv Phaeton OKAZION

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 14:28
Linku:
Dyqani ,

Shitet AUDI A6

450 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:55
Linku:
Dyqani ,

Shitet Golf plus 1.9TDI Automatik viti 2007

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Dje 22:35 ,

Bmw seria 7

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:35 ,

Bmw X5 F15 / Kodime / Video ne ecje / Logo M

1 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 21:34 ,

Audi / Kodime / Test shigjetave / Video ne ecje

1 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 17:57 ,

Benc

1 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 11:56 ,

Audi 1.8 turbo benzin gas

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:49 ,

VW golf 5

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:48 ,

BMW 325i

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:48 ,

FIAT Punto

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:48 ,

VOLVO S40

1 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:46 ,

OKAZION - MINI Cooper S - Cabriolet - Automat - Turbo

1 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:55 Dyqani ,

Kamez Tirane

1 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 09:55 Dyqani ,

Kamez Tirane

1 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 09:55 Dyqani ,

Kamez Tirane

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:55 Dyqani ,

Kamez Tirane

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 09:55 Dyqani ,

Kamez Tirane

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:55 Dyqani ,

Audi a2 me naft

1 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:45 Dyqani ,

Fist grande punto

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Shk 22:10 ,

Okazion Shitet Mini Cooper D

1 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Shk 13:08 ,

Shitet fiat punto 1.9 nafte

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 11:06 ,

Shitet benz

1 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 09:58 ,

Oferte per reklamim makinash

1 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 09:36 ,

Blejm makina per pjes

1 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Shk 09:27 ,

Mlejm makina te aksidentuarar

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Shk 08:35 ,

Shesim Mercedes BENZ S-class Lungo Benzinë + GAS

1 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Shk 08:35 ,

Shesim Mercedes BENZ S-class Lungo Benzinë + GAS

1 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Shk 05:06 Dyqani ,

Mercedes

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
23 Shk 04:35 Dyqani ,

Sum lloj makinash ne Kanez Tirane

1 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Shk 16:16 ,

Shitet

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
22 Shk 14:56 ,

Shitet peugeot 307

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 12:14 ,

shitet ose ndrrohet

1 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Shk 11:36 ,

��OKAZION��FIAT DOBLO 7 VENDE - 1.6 Nafte - Manual

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 05:55 Dyqani ,

069 349 6955 kamez Tirane

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Shk 23:05 ,

Mercedes Benz C-220 AMG LINE

1 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Shk 19:19 ,

opel astra 2002 1.8 benzin gaz nderrohet

1 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 09:07 ,

okazion

1 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Shk 08:18 ,

Motorr per hapjen e deres garazhit

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 19:18 ,

Shitet

1 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 14:08 ,

SHITET BMW X6 30 D

1 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 00:30 ,

Shes Mercedes Benz 200D

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Shk 13:58 ,

Gaz benxin

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 16:15 ,

Shiten pjese 124 motorr+kambio automat

1 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Shk 14:44 ,

Mini Cooper One D

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 12:04 ,

BMW 325i

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 21:52 ,

Audi Q5 2.0T

1 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Shk 20:09 ,

Shitet per pjese

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 14:40 ,

Shitet Opel Astra

1 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Shk 18:11 ,

shitet per pjese

1 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Shk 13:28 ,

Shitet Toyota Auris

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim