Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 432643
Elektronika , 93102
Vendbanime , 78691
Të tjera , 22806
23 Tet 15:14
Linku:
,

Porsche Panamera Disel -12

41 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Tet 14:47
Linku:
Dyqani ,

Shitet URGJENT OPEL ZAFIRA

247 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Tet 17:47
Linku:
,

MERCEDES BENZ GLE 63 S COUPE 2015 585 HP

72 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Tet 13:55
Linku:
,

Ford fiest benxin gaz 2008 letra per 1 vit

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:26
Linku:
Dyqani ,

PEUGEOT 3008, VITI 2017, AUTOMATIKE, 1.6 HDI NAFTE

16 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 08:49 ,

Sprinter 511 OKAZION

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 07:28 ,

Shiten makina funerali okazion

1 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:41 ,

Shtepi private 3+2

1 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Dje 20:28 ,

Okazion , peugeot 106 1.1 gaz-benzin

1 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:18 ,

VW POLO NAFTE 1.9 PA TURBO I THJESHT KONDICIONER

1 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:10 ,

Mercedes Benz sprinter

1 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:19 ,

FIAT DOBLO 7 VENDE - 1.6 Nafte - Manual

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:23 ,

Hapje dyersh. zhbllokime dyersh. Të blinduara.

1 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:30 ,

Zyre me qera

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2


Në fillim