Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 420
Aixam , 130
Alfa Romeo , 2854
Alpina , 57
Artega , 41
Audi , 25967
BAIC , 15
Bentley , 65
BMW , 20130
Bugatti , 34
Buick , 30
Cadillac , 147
Chevrolet , 1070
Chrysler , 923
Citroën , 4888
Corvette , 21
Dacia , 161
Daewoo , 426
Daihatsu , 211
DeTomaso , 2
Dodge , 249
Ferrari , 52
Fiat , 12780
Ford , 30210
GMC , 66
Great Wall , 55
Grecav , 4
Honda , 907
Hummer , 106
Hyundai , 2612
Infiniti , 71
Isuzu , 123
Jaguar , 988
Jeep , 1329
Kia , 1210
Koenigsegg , 19
KTM , 31
Lada , 30
Lancia , 1698
Land Rover , 4393
Landwind , 6
Lexus , 93
Lifan , 7
Ligier , 6
Lincoln , 102
Lotus , 6
Maserati , 54
Maybach , 5
Mazda , 1205
Mercedes-Benz , 112957
MG , 101
MINI , 1228
Mitsubishi , 3062
Morgan , 5
Nissan , 4946
NSU , 6
Opel , 17001
Peugeot , 7297
Piaggio , 96
Plymouth , 1
Pontiac , 14
Porsche , 1189
Proton , 4
Renault , 10602
Rover , 549
Saab , 301
Seat , 3162
Škoda , 1711
Smart , 5015
Spyker , 3
Ssangyong , 381
Subaru , 102
Suzuki , 961
Talbot , 3
Tata , 78
Toyota , 10239
Trabant , 4
Triumph , 4
TVR , 24
UAZ , 8
VW Volkswagen , 56608
Volvo , 2301
Wartburg , 7
Wiesmann , 9
Yugo , 29
Zastava , 36

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Dje 16:39
Linku:
,

Audi Q5 Sline 3.0 TDI

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:41
Linku:
,

FULL 2013 (nderohet)

8 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:58
Linku:
Dyqani ,

Shitet Mercedes Benz E350 Avantgarde

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:32
Linku:
,

Land rover discovery off road 2.5 nafte 2001

8 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 04:57
Linku:
,

Shitet makina Benz C 63 AMG 450 kuaj

62 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999

Sot 10:02 ,

OKAZION!!!! Opel combo...

1 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:30 ,

CADY NAFTE 1.9 ME DOGANE SAPO ARDHUR

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 13:56 ,

Volkswagen

1 LEK

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Maj 10:28 ,

Shitet Mundesi Ndrimi cmimi 10500 ero okazjon

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 23:59 ,

Volkswagen polo Gti

1 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Maj 16:20 ,

!!Shitet ose Nderrohet!!

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Maj 15:06 ,

⚠️⚠️OKAZION⚠️⚠️. Mercedes Benz C300 4matic Benzin+Gas

1 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Maj 15:06 ,

2012 Mercedes Benz C300 4matic

1 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Maj 21:52 ,

Okazion.200 nafte viti 91

1 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
05 Maj 21:19 ,

Shitet

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 21:11 ,

Shitet

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 13:21 ,

Ford tranzit

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Maj 12:49 ,

Ford Transit dizel 2006

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 08:52 ,

Benc

1 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 08:29 ,

Shitet

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Maj 11:02 ,

Okazion 7 Copë Pakete Opel combo

1 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 21:38 ,

Mercedes Benz

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 21:37 ,

Okzaion opel corsa

1 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Maj 16:17 ,

Shiten letrat

1 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Maj 17:07 ,

Auto Express Audi

1 LEK

02 Maj 10:05 ,

Smart ForFour

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 18:20 ,

OKAZION!

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Pri 23:18 ,

Okazionnnnnnn

1 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 22:58 ,

BMW 320 d

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 18:26 ,

Okazionn

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Pri 11:56 ,

Paket benzi

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 11:55 ,

Benc

1 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 14:54 ,

Peugeot 206

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Pri 13:34 ,

Shitet Reno Scenic

1 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 18:26 ,

Makina ne shitje

1 LEK

Viti: 50-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Pri 15:46 ,

BMW Seria 1

1 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Pri 16:38 ,

C klas 220 viti 1995 U SHITË PËR 580 MIJ LEKA

1 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 13:56 ,

OKAZION

1 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Pri 11:15 ,

Okazjon

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 10:35 ,

Shitet

1 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Pri 19:07 ,

Mercedes Benz B Class

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Pri 15:36 ,

Okazion 9 copë paketë

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 15:24 ,

Ambulancë 4x4, 270 CDI

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Pri 20:04 ,

Shitet

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 19:53 ,

Shitet

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Pri 17:33 ,

Fiat Scudo

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 21:02 ,

Okazion passat 2006

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 21:54 ,

SHITET OSE NDËRROHET ME APARTAMENT

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Pri 06:42 ,

��OKAZION��BMV530D

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 14:53 ,

okazion 0694574246

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Pri 12:03 ,

Shitet per pjese

1 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Pri 07:56 ,

Kerkoj w124 320 automatik

1 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 17:00 ,

Makin

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 10:51 ,

Shitet maskarino per w204 2007-2011

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione