Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Astra - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Vlorë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Astra,kategori,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Astra Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:14 Dyqan Të tjera  ·  Vlorë

BANAK NGROHES EKSPOZITOR PER USHQIME

2 500 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 18:29 Apartamente  ·  Vlorë

REZIDENCE LUNGO MARE

Numri i dhomave: 1
Sot 18:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Vlorë

TOUAREG GAZ/BENZINË 3.2V6 Volkswagen

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

Shitet GOLF 5 2.0 TDI AUTOMAT 4999€ super gjendje

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:48 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Vlorë

OPEL ASTRA 1.7 NAFTE 6 MARSHA

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:36 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Vlorë

kolektor thithje farfall e injator punto 1.2 2001

1 LEK

Sot 10:36 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Vlorë

bobin opeli origjinale bashk me fijet 1.8

30 LEK

Sot 10:36 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Vlorë

rregjistrues rripi toyota rav4 2.2 naft 2006-2010

30 LEK

Sot 10:35 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Vlorë

amortizator i perparm tek yaris 2007

35 LEK

Sot 10:35 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Vlorë

amortizator golf 4 i par tek

30 LEK

Sot 10:35 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Vlorë

bobin skoda audi seat vw 1.2 tfsi

30 LEK

Sot 10:35 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Vlorë

bobin per pezho 206

35 LEK

Sot 10:35 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Vlorë

serbentine vaj audi a4 viti 2000

Sot 10:35 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Vlorë

taska , kupa disqesh per makina set 4 cop

Sot 10:35 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Vlorë

drite freni me ngjitje

Sot 10:35 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Vlorë

Borie anifurti alarmi

Sot 10:35 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Vlorë

Nofulla Freni golfi 5 mk5 2007 2008

Sot 10:35 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Vlorë

amortizator w203 VETEM PAS

Sot 10:35 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Vlorë

motorrino fiat punto 1.2

Sot 10:32 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Vlorë

radiatoruji per a class 168 origjinal

Sot 10:32 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Vlorë

Testat per toyota rav4 2.2 naft 2007

Sot 10:32 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Vlorë

amortizatora w164 ML pas origjinal

Sot 10:32 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Vlorë

Testat OPEL astra corsa etj 1.4 ose 1.6

Sot 10:32 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Vlorë

Bombul per Impiand Gazi te vjeter

40 LEK

Sot 10:32 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Vlorë

ampifikator i vjter makine 92watt origjinal

20 LEK

Sot 10:32 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Vlorë

gramelino hekur origjinale L200

Sot 10:32 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Vlorë

shiten stopa origjinal golfi 7

Sot 10:32 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Vlorë

Shitet dyqani ne katin 0. 50m nga bulevardi

60 000 EUR

Sot 10:31 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Vlorë

krah vw touran majtas origjinal

1 LEK

Sot 10:31 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Vlorë

kolektor thithje passat

1 LEK

Sot 10:31 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Vlorë

bobina fiat punto

40 LEK

Sot 10:31 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Vlorë

pulexho kondicioneri audi a6 3.0 2005-2010

40 LEK

Sot 10:31 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Vlorë

Krah alumini passat audi a4 a6 1999-2005

1 LEK

Sot 10:31 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Vlorë

krah fiat punto 2001 origjinal

25 LEK

Sot 10:31 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Vlorë

mekanizem fshirse xhami w203 komplet

40 LEK

Sot 10:31 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Vlorë

kolektor thithje injator vw audi seat skoda benzin

80 LEK

Sot 10:31 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Vlorë

pjese motori rav4 2.2 naft 2006-2010

1 LEK

Sot 10:31 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Vlorë

testat Vw skoda audi Seat 1.0 benzine

Sot 10:31 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Vlorë

disqe freni te reja per makinat e vjetra

Sot 10:31 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Vlorë

Set emergjence trekendesh kuti ndihme dhe jelek

2 000 LEK

Sot 10:31 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Vlorë

Paket dinamo per makina te viteve 2000

2 000 LEK

Sot 10:31 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Vlorë

tesat fiat 1.9 nafte

Sot 10:31 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Vlorë

tako per rimorkjo

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Astra | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione