Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

ford focus - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Lezhë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ford focus ,kategori,ose lokacione Lezhë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj ford focus Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Lezhë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Qer 20:30
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Lezhë

Shitet Cls 350 Nafte����

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online

Dje 19:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Lezhë

Mercedes-Benz ML 320 AMG PACKED LOOK

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lezhë

benz 2013��2.2 automat full

11 390 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Qer 20:30
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Lezhë

Shitet Cls 350 Nafte����

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
09 Qer 08:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lezhë

Golf 2013��2.0 nafte full

8 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 17:23 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Lezhë

SHITET KAMBIO MANUALE SCANIA 164 480

1 000 EUR Çmimi me zbritje

29 Maj 17:23 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Lezhë

SHITET DIFERENCIAL ME REDUKTOR PER SCANIA

1 000 EUR Çmimi me zbritje

25 Maj 20:14 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lezhë

SHITET FORD FOCUS 2.0 NAFTE

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 09:10 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lezhë

SHITET /// NDRROHET

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 04:08 Dorëzim i biznesit të përpunuar  ·  Lezhë

SHITET NDRROHET HOTEL

06 Maj 00:22 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Lezhë

Kembe motorri ford

3 000 LEK

30 Pri 16:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lezhë

golf 2014��2.0 gtd full ��

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 15:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Lezhë

Mercedes Benz ML 320 packed AMG super gjendje

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 09:54 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lezhë

SHES FORD FOCUS 2.0 NAFTE

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 21:36 Apartamente  ·  Lezhë

Banesë për #shitje në Shëngjin, Kune, Kompleksi Flori.

1 300 EUR

Numri i dhomave: 1
20 Shk 15:26 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lezhë

Ford focus Automat

1 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 12:34 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lezhë

Ford focus

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Shk 23:23 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lezhë

Ford Focus per pjese Kembimi

1 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 13:35 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lezhë

Ford Focus 3300 Euro

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 13:53 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lezhë

Shes Ford

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Nën 06:16 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Lezhë

Audi a3 8v maskarine

123 EUR

06 Nën 06:16 Makina dhe Vegla  ·  Lezhë

Motorrseke HUSQVARNA

350 LEK

25 Tet 22:34 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lezhë

cmim okazion

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 14:18 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Lezhë

Ekspres kafe

60 LEK

24 Tet 19:04 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Lezhë

Testate Benzi C clas W203

220 EUR

10 Tet 04:18 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lezhë

shitet ford focus 1700 euro

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Tet 19:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Lezhë

Toureg 2.5Tdi 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 09:49 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lezhë

Ford

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 08:32 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lezhë

Ford Focus

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 20:08 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lezhë

❌❌SUPER OKAZION ❌❌ FORD FOCUS

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 12:04 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lezhë

❌❌SUPER OKAZION❌❌

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 21:02 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lezhë

❌❌SUPER OKAZION❌❌ FORD FOCUS

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 18:47 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lezhë

❌❌OKAZION ❌❌ FORD FOCUS

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 16:38 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lezhë

❌❌OKAZION ❗️❗️ FORD FOCUS

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 22:13 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lezhë

❌❌SUPER OKAZION ❌❌FORD FOCUS

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 18:56 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lezhë

❌❌OKAZION ❌❌ PER MOSPERDORIM

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 13:50 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lezhë

Okazion ‼️Shitet per 1350€❗️letrat deri janar 2024❗️

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Sht 00:24 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lezhë

Shes ford focus

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Gush 08:24 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lezhë

Ford Focus

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Gush 13:22 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lezhë

Ford focus

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Gush 22:37 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lezhë

Ford focus 1.8tdci

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 13:14 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Lezhë

Pomeranian pomeran klysh 1 2 3 4 5 6 7 8 9

24 Qer 21:17 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lezhë

Ford Focus

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ford focus | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Lezhë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione