Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

fenera kseno - Makina Të gjitha në Vlorë

BMW , 2
Audi , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fenera kseno,kategori Makina,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj fenera kseno Të gjitha | Makina | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Maj 10:44 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Vlorë

Audi A8 3.0 ������������

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 14:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 300  ·  Vlorë

OKAZION

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Jan 15:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Vlorë

Mercedes Benz FULL OPTION

14 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Dhj 13:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

shitet c class ne gjendje te mire

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Tet 09:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 320  ·  Vlorë

C32

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Gush 00:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 320  ·  Vlorë

C clas

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Gush 15:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 320  ·  Vlorë

w203

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Gush 11:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 320  ·  Vlorë

C clas

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Gush 11:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 320  ·  Vlorë

w203

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Gush 15:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 320  ·  Vlorë

C clas

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Gush 20:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 320  ·  Vlorë

C clas

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Gush 14:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 320  ·  Vlorë

C clas

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Gush 11:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 320  ·  Vlorë

C clas

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Gush 15:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 320  ·  Vlorë

Mercedes benz c clas

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Qer 00:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 320  ·  Vlorë

Mercedes benz c clas

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Qer 11:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 320  ·  Vlorë

c clas

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Qer 18:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 320  ·  Vlorë

c clas

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Qer 18:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 320  ·  Vlorë

Mercedes benz c clas

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Qer 18:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 320  ·  Vlorë

Mercedes benz c clas

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Qer 14:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 320  ·  Vlorë

Mercedes benz W203 3.2 V6

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Pri 17:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 320  ·  Vlorë

C clas w203

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 13:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 320  ·  Vlorë

w203

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Tet 22:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

Mersedes benz c220 cdi 2009

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 11:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Vlorë

SHITET VOLKSWAGEN TOUAREG

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 17:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

Shitet Golf R-line 6600€

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Qer 21:00 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Vlorë

Bmw 318 benzin gase 2003

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 18:22 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Vlorë

BMW X3 Diesel 2007

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 12:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vlorë

Shitet wolksvagen passat 2.5 nafte

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fenera kseno | Të gjitha | Makina | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione