Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Toyota Të gjitha në Lushnjë

4-Runner , 1
Auris , 53
Avensis , 22
Aygo , 10
Camry , 1
Carina , 3
Corolla , 36
Hilux , 3
Paseo , 1
RAV 4 , 96
Verso , 3
Verso-S , 1
Yaris , 148

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Toyota | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:00 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Lushnjë

Toyota Auris 1.4 nafte

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:08 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Lushnjë

Toyota Auris 1.4 naft

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:13 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Lushnjë

Toyota

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:49 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Lushnjë

OKAZION TOYOTA VERSO D-4D

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 10:56 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Lushnjë

TOYOTA RAV 4 , 2,2 NAFT D4D, 4x4

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:50 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE,,VITI 2008,,AUTOMATIK����

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:46 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE,,VITI 2010,MANUAL����

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
11 Korr 15:35 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Toyota Yaris 1.4 Nafte Kambio Manuale Viti 2007-2008

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Korr 15:25 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Lushnjë

‼️Super Okazion‼️TOYOTA RAV4 LUXURY 2.2 Nafte Manual 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 10:13 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Lushnjë

Okazion Toyota Auris 1.8 Hybrid Benzine + Elektrike Automat

7 899 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 10:12 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Lushnjë

Toyota Auris 1.4 Nafte Kambio Manuale viti 2011 148.000km

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Korr 10:11 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Lushnjë

Toyota Auris 1.4 Nafte Kambio Manuale Viti 2008-2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 12:36 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Toyota Yaris Motorr 1.4 Naft AUTOMAT Sapo Ardhur 2008

5 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Korr 06:51 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Lushnjë

Toyota Auris Automat Zvicra ����

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
07 Korr 12:00 Makina  ·  Toyota  ·  Urban Cruiser  ·  Lushnjë

Toyota urban Cruiser Automat

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Korr 11:56 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Lushnjë

Toyota Rav4 Hybrid 2018

21 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Korr 09:40 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Toyota yaris Sapo Ardhur Motorr 1.4 nafte viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Korr 11:58 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Lushnjë

super gjendje!

6 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Korr 00:00 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Toyota yaris (automat)

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Qer 10:05 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

��TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE 2007 AUTOMAT��

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Qer 21:38 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Toyota yaris (automat

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Qer 05:14 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Lushnjë

Shitet Urgjent!

3 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Qer 23:16 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

��TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE 2007 AUTOMAT��

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Qer 19:18 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Toyota yaris 1.4 naft

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Qer 18:54 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Toyota Yaris 1.4 naft (Automat)

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Qer 07:33 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

��TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE AUTOMAT 2007��

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Qer 23:17 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

��TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE AUTOMAT 2007��

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Qer 21:59 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

��TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE AUTOMAT 2007��

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Qer 12:08 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Lushnjë

Toyota Land Cruiser Prado

17 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Qer 08:29 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

��TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE AUTOMAT 2007 START STOP��

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Qer 07:26 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

��TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE AUTOMAT START STOP��

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Qer 23:06 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

��TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE 2007 AUTOMAT��

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Qer 22:54 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

��TOYOTA YARIS 2007 AUTOMAT 1.4 NAFTE ��

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 23:06 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

��TOYOTA YARIS 2007 1.4 NAFTE 2007��

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Qer 19:39 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

��TOYOTA YARIS 2007 AUTOMAT 1.4 NAFTE��

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Qer 19:53 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Lushnjë

Okazion per arsye emigrimi me letra 1 vit

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 19:55 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Lushnjë

Ne gjendje te shkelqyer ska nevoj per asgje

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Qer 23:31 Makina  ·  Toyota  ·  Model tjetër  ·  Lushnjë

Toyota pajero pinin

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Qer 09:34 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Lushnjë

Toyota Corolla Verso

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Qer 21:52 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Lushnjë

����TOYOTA AURIS HYBRID AUTOMAT ZVICRA��

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Maj 19:12 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Lushnjë

❌❌OKAZION TOYOTA RAV 4 BENZINE❌❌

12 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Maj 18:26 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Lushnjë

Toyota Rav 4 2.2 Nafte 2009

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 08:46 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Shitet yaris

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 11:44 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Lushnjë

Toyota rav 4 2012

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Maj 17:03 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Toyota yaris

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 16:07 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Lushnjë

Toyota-Auris Motorr 1.4 Manuale

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 02:51 Makina  ·  Toyota  ·  Avensis  ·  Lushnjë

Toyota Avensin 2005 benzin-gaz/motorr 1.8

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 11:28 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Lushnjë

Toyota Auris 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Pri 20:00 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Yaris super gjende

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 19:57 Makina  ·  Toyota  ·  Avensis  ·  Lushnjë

Toyota Avensis 2008 benzin-gaz,motorr 2.0

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Toyota | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione