Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Toyota Yaris Të gjitha në Lushnjë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Toyota Yaris | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 13:18 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Yaris

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:21 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE,,VITI 2010,MANUAL����

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 07:41 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE,,VITI 2008,,AUTOMATIK����

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
14 Korr 18:16 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Toyota Yaris 1.4 Nafte Kambio Manuale Viti 2007-2008

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Korr 08:37 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Toyota Yaris Motorr 1.4 Naft AUTOMAT Sapo Ardhur 2008

5 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Korr 00:00 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Toyota yaris (automat)

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Qer 10:05 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

��TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE 2007 AUTOMAT��

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Qer 21:38 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Toyota yaris (automat

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Qer 23:16 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

��TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE 2007 AUTOMAT��

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Qer 19:18 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Toyota yaris 1.4 naft

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Qer 18:54 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Toyota Yaris 1.4 naft (Automat)

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Qer 07:33 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

��TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE AUTOMAT 2007��

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Qer 23:17 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

��TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE AUTOMAT 2007��

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Qer 21:59 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

��TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE AUTOMAT 2007��

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Qer 08:29 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

��TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE AUTOMAT 2007 START STOP��

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Qer 07:26 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

��TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE AUTOMAT START STOP��

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Qer 23:06 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

��TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE 2007 AUTOMAT��

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Qer 22:54 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

��TOYOTA YARIS 2007 AUTOMAT 1.4 NAFTE ��

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 23:06 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

��TOYOTA YARIS 2007 1.4 NAFTE 2007��

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Qer 19:39 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

��TOYOTA YARIS 2007 AUTOMAT 1.4 NAFTE��

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Maj 08:46 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Shitet yaris

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 17:03 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Toyota yaris

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 20:00 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Yaris super gjende

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 12:18 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Toyota Yaris

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Pri 19:05 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Yaris

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 16:33 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT D4D automatike

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Pri 21:31 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Yaris

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 12:49 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Toyota hybrid viti 2013

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Shk 09:06 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Toyota Yaris Hibrid

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Shk 12:28 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Toyota Yaris

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Shk 04:41 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Toyota yaris 1.4 Nafte Automat 2008 ��

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Jan 03:44 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

OKAZION TOYOTA YARIS

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
23 Jan 19:03 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Toyota

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Jan 19:24 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Toyota

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Jan 12:10 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Shitet

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Dhj 11:07 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Toyota yaris 1.4

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Dhj 15:23 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Toyota Yaris 2010 - 1.0 Benzine

4 000 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 21:00 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Shitet Toyota Yaris 1.4 Nafte AUTOMAT

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Gush 08:26 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Shitet Toyota Yaris 1.4 Nafte AUTOMAT

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Gush 20:38 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Toyota Yaris Automatike 1.4 Nafte

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Maj 15:53 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Shitet Toyota Yaris Automat 1.4 nafte

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 13:55 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Yaris

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 10:54 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

✅Shitet ✅

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Pri 21:12 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 20:33 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Yaris

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 22:57 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Shitet Makina

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
01 Mar 18:33 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Toyota Yaris viti 2008

4 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Shk 17:21 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Yaris

3 800 EUR

30 Jan 18:51 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Toyota Yaris 2006

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Jan 09:05 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Yaris

3 800 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Toyota Yaris | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione