Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Toyota Corolla Verso ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej njoftime për Toyota Corolla Verso në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Toyota Corolla Verso në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Toyota Rav-4, Yaris, Corolla, Prius, Camry, Avalon dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Toyota Corolla Verso ne shitje me ofertat me te mira.


Blej apo shit makina shpejt dhe leht ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne MerrJep.al.Dje 21:06 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Durrës

Toyota Corolla 5 Posti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 14:46 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Durrës

Toyota Corrolla Verso - 7 vende

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:00 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Shkodër

Toyota corolla verso 2.2 naft ekonomike 07 top

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:22 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Tiranë

Toyota corolla verso

4 500 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 11:01 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Shkodër

Shitet Toyota corolla verso viti 2004

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Korr 09:52 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Tiranë

Toyota Corolla Verso 2.2 Nafte

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 10:38 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Tiranë

Shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 22:45 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Durrës

TOYOTA COROLLA VERSO OKAZION

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
19 Korr 22:45 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Tiranë

OKAZION TOYOTA COROLLA VERSO

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
19 Korr 09:36 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Tiranë

OKAZION TOYOTA COROLA 3900€ GJENDJE PERFEKT

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Korr 22:59 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Tiranë

toyota corolla verso 2.2 naft 2006

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Korr 22:07 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Elbasan

Toyota super gjendje super cmim

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 21:55 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Tiranë

TOYOTA VERSO ( D-4D ) OKAZION

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
17 Korr 21:55 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Fier

SHITET TOYOTA VERSO ( D-4D )

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
17 Korr 21:55 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Lushnjë

OKAZION TOYOTA VERSO D-4D

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
17 Korr 19:09 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Gjirokastër

Toyota corolla verso

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 15:03 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Tiranë

Toyota Corrolla Verso 2.0 nafte D4D te kuqe

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Korr 14:31 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Tiranë

Makine

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 09:13 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Elbasan

Shitet toyota corolla verso automatik benzin gaz

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Korr 09:13 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Elbasan

Shitet toyota corolla verso automatik benzin gaz

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Korr 09:08 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Elbasan

Shiten disqe toyota nr17

350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
17 Korr 03:37 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Tiranë

shitet

4 200 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Korr 17:48 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Tiranë

TOYOTA COROLLA VERSO

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
15 Korr 10:08 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Korçë

Toyota Corola Verso 2.2 Nafte

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Korr 18:33 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Tiranë

Shitet Toyota corolla

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 08:33 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Fier

Toyota Corolla Verso 1.6benzin 2006 3700€

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
30 Qer 10:20 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Tiranë

Toyota Corolla Verso 2007

3 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 05:14 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Lushnjë

Shitet Urgjent!

3 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Qer 10:42 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Vlorë

TOYOTA COROLLA VERSO

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
24 Qer 10:36 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Tiranë

TOYOTA COROLLA VERSO

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
22 Qer 19:13 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Pogradec

✅✅TOYOTA COROLLA VERSO 2.2 NAFT SUPER GJENDJE ✅✅

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Qer 09:28 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Tiranë

TOYOTA COROLLA VERSO 2.2 NAFT VITI 2005

2 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 19:24 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Kavajë

Toyota Corolla Verso ne shitje

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 11:36 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Tiranë

Toyota familjare

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Qer 11:25 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Tiranë

Toyota Corrola verso

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Qer 13:03 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Tiranë

��OKAZION��

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Qer 09:17 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Tiranë

Corolla verso

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
10 Qer 19:53 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Lushnjë

Okazion per arsye emigrimi me letra 1 vit

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 19:55 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Lushnjë

Ne gjendje te shkelqyer ska nevoj per asgje

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Qer 09:34 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Lushnjë

Toyota Corolla Verso

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Qer 19:59 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Durrës

Toyota Corolla-Verso

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Maj 17:17 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Elbasan

TOYOTA COROLLA VERSO

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 10:25 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Tiranë

Shitet

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 10:03 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Tiranë

Corolla verso

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 20:00 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Lezhë

Toyota verso

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 21:36 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Tiranë

OKAZION!!SHITET TOYOTA COROLLA VERSO

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Maj 11:47 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Tiranë

SHITET TOYOTA COROLLA VERSO

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 11:47 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Elbasan

SHITET TOYOTA COROLLA VERSO 2.0 D-4D

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 04:36 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Tiranë

Shitet Toyota Corolla Verso

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 21:53 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Lezhë

Ndrrohet

4 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Jeni duke kërkuar për Toyota Corolla Verso në shitje? Shiko njoftimet për Toyota Corolla Verso në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime fhe gjej Toyota në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej Toyota Corolla Verso ne Shitje ne Merrjep.al


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Toyota Corolla Verso në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Toyota, Toyota Rav-4, Yaris, Corolla, Prius, Camry, Avalon dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Toyota Corolla Verso që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Toyota ne Merrjep.al.


Krijo njoftime per Toyota Corolla Verso ne Shitje


Keni Toyota që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Toyota Corolla Verso shpejt dhe lehte.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione