Shtepi ne katin e tret

5 000 EUR

Shitet nga: shaban 24 Jan 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Pogradec
shitet shtepi ne pogradec (guri i kuq) ne ish hoteli i puntoreve ne guri i kuq ,, 50 m larg nga liqeni e ndan rruga kryesore me liqenin pra kjo shpi esht bler ne katin e tret pallati esht 3 katesh te ish hotelit jan dy dhoma dhe banjo jan te parregulluara ashtu sic kan qen ae ate koh .(kujdes ! mos e ngaterroni me hyrje te re) shtepia esht me dekumenta te rregullta certefikat proneseie uj e drita nese i intereson ndonjerit qoft edhe per ne sezonin veror ose per te jetuar , 5000 euro
Leaflet
Në fillim