Shtepi ne fshatin leshnice Pogradec

400 000 LEK

Shitet nga: Sildi 26 Korr 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Pogradec
Shtepia ka 2 dhoma guzhine 300 meter3 rreth shtepise ..shtepia esht e kompletuar..ku ne te ndodhet dhe 1 biznes i cili esht i kompletuar bar cafe 1000 meter tok anash rruges kryesore pogradec korce..numri tel viber whtasapp vtm ktu beni thirrje.+4915739849826 per me teper info telefononi..
Leaflet
Në fillim