SHITET

350 000 EUR

Shitet nga: Ilir 04 Sht 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Krujë
SHITET VILA NE FUSH KRUJE
VILE GARAZH PER 2 MAKINA DHE BIZNES 2 KATSH 450 METRA KATRORE
TOKA 1480 METRA KATRORE ME LETRA DHE CDO GJE E RREGULLT
SHPIJA DISPONON 110 metra 2 katshe 3 dhoma gjumi banjo me xhakuzi, kati 1 banjo 1 dhome pritje guzhine e kompletume moderne uje 24 ore dhe drita pa nderprerje
Kontaktoni ne watsap
Leaflet
Në fillim