Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej shes shtepi në gjithë Shqipërinë - shtepi te lira ne shitje

Tiranë , 560
Durrës , 382
Elbasan , 127
Shkodër , 119
Pogradec , 99
Vlorë , 97
Korçë , 96
Fier , 76
Lezhë , 52
Shfaqni të gjitha

Jeni në kërkim të një shtepi te lira ne shitje për veten tuaj ose për investim në Shqipëria? MerrJep ofron një zgjedhje të gjerë të shtepi ne shitje në disa nga qytetet më të popullarizuara të Shqipërisë si Durrësi, Vlora, Korça, Pogradeci etj.


Në MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime për shiten shtepi në qytete të ndryshme të Shqipërisë. Filloni kërkimin tuaj tani dhe gjeni shtëpinë e ëndrrave.

Sot 19:38 Shtëpi , Sarandë

Shitet shpia Afer Qendres ne Sarand

143 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 18:52 Shtëpi , Tiranë

SHITET

278 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sot 16:46 Shtëpi , Vlorë

SHITET SHEPIA 2 KATSHE NE UJE TE FTOHTE ME PAMJE NGA DETI

265 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sot 15:45 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private ne durres

385 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 15:04 Shtëpi , Durrës

Shitet, Vile 3 Kateshe, Tregu Industrial, Durres

250 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 14:26 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi

250 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 11:59 Shtëpi , Tiranë

SHITET OSE NDROHET ME HYRJE NE PALLAT

Numri i dhomave: > 10
Sot 09:37 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi ne shenavlash

210 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 180
Sot 09:37 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi ne shenavlash

210 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 180
Sot 09:37 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private ne shenavlash

310 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sot 09:35 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private ne plazh durres

160 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 09:35 Shtëpi , Durrës

Super okazion vile ne shkozet

150 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 100
Sot 09:35 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Super okazion shitet vile ne shkozet

150 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 100
Sot 09:35 Shtëpi , Durrës

Shtepi private ne shkozet

70 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 8
Sot 08:16 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtëpi Dykatëshe Private, Shijak Durres

110 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 06:34 Shtëpi , Tiranë

SHITET SHTËPI 2 KATËSHE NË KAMËZ

220 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 13:01 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

OKAZION SHITEN 2 SHTEPI PRIVATE

200 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
Dje 11:54 Shtëpi , Shkodër

Shitet shtepi 3 kate ne Degut

220 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 11:54 Shtëpi , Tiranë

Shitet super vile ne peze per arsye familjare

1 000 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 120
Dje 11:53 Shtëpi , Shkodër

Shitet shtepi 2 kate Rruga Nr 8 Velipoje

210 000 EUR

Numri i dhomave: 6
31 Maj 20:20 Shtëpi , Vlorë

SHITET SHTEPI NE FSHAT!! VILLAGE HOME FOR SALE!

125 000 EUR

Numri i dhomave: 8
31 Maj 17:27 Shtëpi , Durrës

Durres, shes Vile 3 Katshe Kati 3, 700 m²

249 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
31 Maj 17:27 Shtëpi , Durrës

Vile 3 Katshe 700 m²

249 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
31 Maj 16:13 Shtëpi , Elbasan

VILA

60 000 EUR

Numri i dhomave: 6
31 Maj 14:02 Shtëpi , Pogradec

Shitet shtepi ne fshatin cerrave 15 minita larg nga qyteti i

111 111 EUR

Numri i dhomave: 6
31 Maj 09:23 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE 2 KATESHE NE QERRET,DURRES.

100 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 100
31 Maj 04:46 Shtëpi , Elbasan

Shitet

1 EUR

Numri i dhomave: 8
30 Maj 22:22 Shtëpi , Tiranë

Okazion nen vlere,shes Shtepi 3 Katshe

120 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
30 Maj 13:44 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private ne Shkozet, Durres

195 000 EUR

Numri i dhomave: 6
30 Maj 10:05 Shtëpi , Durrës

Shitet, Vilë 3 Katëshe, Golem, Durrës

Numri i dhomave: 6
30 Maj 08:54 Shtëpi , Durrës

Shitet, Vilë 3 Katëshe, Golem, Durrës

Numri i dhomave: 6
29 Maj 17:31 Shtëpi , Vlorë

Villa 3 floor for sale in Vlora

277 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
29 Maj 16:17 Shtëpi , Shkodër

shtepi private me oborr

90 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 180
29 Maj 16:00 Shtëpi , Durrës

Shitet, Vile 3 Kateshe, Tregu Industrial, Durres

250 000 EUR

Numri i dhomave: 8
29 Maj 15:35 Shtëpi , Tiranë

SHITET VILE 2 KATE NE BABRRU

160 000 EUR

Numri i dhomave: 7
29 Maj 14:16 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Vile Individuale, Kompleksi Olive Park, Tirane

445 000 EUR

Numri i dhomave: 7
29 Maj 10:00 Shtëpi , Vlorë

Shtëpi private në shitje

150 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Në faqen tonë, mund të shikoni për shtepi ne shitje ne vlore njoftimet e fundit, si dhe të gjeni okazionet dhe mundësitë për shtepia ne shitje urgjente në të gjithë Shqipërinë. Përveç kësaj, mund të gjeni shtepi me oborr ne shitje, shtëpi private, dhe shtëpi në komplekse rezidenciale si Santorini Residence Dhermi .

Në MerrJep, mund të blesh ose të shesësh shtëpinë tënde me lehtësi, duke gjetur ofertat më të mira nga agjentët e pronave dhe pronarët individualë. Kështu, mund të gjeni shtëpinë e ëndrrave tuaja në një nga zonat më të bukura të Shqipërisë, duke i shfrytëzuar mundësitë që MerrJep ofron për shitje blerje shtepish në të gjithë vendin.

Gjeni shtëpi pushimi në shitje në MerrJep.al


Dëshironi të blini një shtëpi për të kaluar pushimet tuaja? Në MerrJep.al do të gjeni njoftime për shtepi ne shitje ne durres vollga. Durrësi është një qytet shumë i bukur bregdetar shumë afër kryeqytetit. Në këtë qytet ju do të hasni shumë shitje shtepi ne durres, gjë që do ta bëjë dhe më të lehtë kërkimin tuaj për shpija ne shitje durres.

Gjeni shtepi ne shitje vlore 2022 në MerrJep.al dhe gjeni rezultatet më të reja. Gjithashtu do të gjeni opsione për shitet shtepi ne vlore apo dhe në rrethinat për rreth si shtepi ne shitje dhermi apo edhe shitet shtepi ne sarande. Filloni të bëni një kërkim për shtepi ne shitje vlore okazion dhe gjeni shtëpinë idealë me çmimin më të mirë.

Opsione të tjera ku ju mund te investoni për pushimet tuaja janë dhe qytetet si Shëngjini ku do të çmime shumë të mira të banesa ne shitje ne shengjin apo për ju që shijoni turizmin malor ju këshillojmë të kërkoni për shtepi ne shitje korce, shtepi ne shitje pogradec, gjirokaster, shkoder etj.

Ne MerrJep, mund te gjeni shtepi me kushte te shkelqyera, shtepi ne shitje te lira, shtepi me pamje nga deti, shtepi private ne shitje vlore, dhe shume te tjera. Vizitoni MerrJep tani per te gjetur shtepine tuaj te endrrave.

Postoni njoftimin tuaj për shes shtepi në MerrJep.al


Nuk ka rëndësi nëse jeni person privat apo agjensi, nëse ju doni të shes shtepi golem fafa ju mund ta reklamoni atë për shitje në MerrJep.al. Vendosni një përshkrim të saktë të pronës, sipërfaqen, numrin e dhomave.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione