Shitet Shtepi Private

0 EUR

Shitet nga: Petri 23 Gush 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Për vendbanimin
Ngrohje
Komuna
Elbasan
shitet shtepi 2 dhoma me permasa 4*4 Guzhina 4*8 veranda 4*12 dhe banjo Ka dhe 900 m2 toke
Leaflet
Në fillim