OKAZIIONNN

10 LEK

Shitet nga: ILIA 11 Qer 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Devoll
OKAZIIONNN. Shitet ndertese 180m2 + 320m2 truall ne total 500m2. Objekti ndodhet ne BILISHT. Vend i pershtetshem munb te perdoret si shtepi apo dhe biznes. Nedertesa eshte e organizuar ne 3 kate. e paisur me cefertikat pronesie dhe letra. Shitet Okaziionnn. numer kontakti. 0694443579.
Leaflet
Në fillim