Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej shes shtepi në gjithë Shqipërinë - shtepi te lira ne shitje

Durrës , 135
Tiranë , 126
Elbasan , 37
Pogradec , 27
Korçë , 26
Vlorë , 26
Shkodër , 26
Fier , 25
Berat , 14
Shfaqni të gjitha

Jeni në kërkim të një shtepi te lira ne shitje për veten tuaj ose për investim në Shqipëria? MerrJep ofron një zgjedhje të gjerë të shtepi ne shitje në disa nga qytetet më të popullarizuara të Shqipërisë si Durrësi, Vlora, Korça, Pogradeci etj.


Në MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime për shiten shtepi në qytete të ndryshme të Shqipërisë. Filloni kërkimin tuaj tani dhe gjeni shtëpinë e ëndrrave.

Sot 08:52 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private ne durres

385 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 08:51 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private ne shkozet

150 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 100
Sot 08:47 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private ne shkozet

150 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 100
Sot 08:06 Shtëpi , Durrës

Ishem Durres

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 150
Dje 14:38 Shtëpi , Tiranë

SHITET OSE NDROHET ME HYRJE NE PALLAT

Numri i dhomave: > 10
Dje 11:04 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private ne durres

385 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 09:51 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private 4-Kateshe, Shkallnur, Durres

375 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 110
Dje 01:37 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi banimi 3 kate me çertifikate pronesie

210 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
26 Sht 15:10 Shtëpi , Tiranë

SHESIM 2 SHPIA ME 1800 M² TOKE NE TUFINE! 120 000 EURO

120 000 EUR

Numri i dhomave: 10
26 Sht 14:22 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE 2 KATESHE NE QERRET,DURRES.

100 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 100
Online
26 Sht 13:23 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Vlorë

SHITET NDERTESE 4 KATESHE NE CENTRALE

530 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Online
25 Sht 15:40 Shtëpi , Pogradec

OKAZION SHITET SHTEPI 4-KATESHE NE POGRADEC

350 000 EUR

Numri i dhomave: 10
23 Sht 11:24 Shtëpi , Vlorë

Shitet Shtepi 3 kateshe ne hyrje te Vlores

350 000 EUR

Numri i dhomave: 10
19 Sht 13:56 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Shtepi private ne shitje-Ibë

250 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
18 Sht 09:55 Shtëpi , Tiranë

Shitet Vile 3 kateshe (bar restorant kati i 1) + 2000m² toke

Numri i dhomave: > 10
15 Sht 20:35 Shtëpi , Durrës

Durres, shes Vile 3 Katshe Kati 3, 700 m²

249 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
15 Sht 20:34 Shtëpi , Durrës

Vile 3 Katshe 700 m²

249 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
15 Sht 13:13 Shtëpi , Korçë

Shtepi private/Ambjente Biznesi

215 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
13 Sht 13:18 Shtëpi , Shkodër

Vile 3 kateshe

170 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 200
07 Sht 14:34 Shtëpi , Tiranë

SHESIM VILE KARABINA 352M² ME 600 M² TRUALL

140 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
11 Gush 11:09 Shtëpi , Durrës

SHTEPI VILË 3 Kate! Durres Plazh , Arapaj

280 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
11 Gush 11:04 Shtëpi , Durrës

SHITET VILE NE DURRES,ARAPAJ! OKAZION!

1 EUR

Numri i dhomave: > 10
10 Gush 20:24 Shtëpi , Tiranë

‼️Komuna Parisit Vil Super Okazion ‼️

789 990 EUR

Numri i dhomave: 10
04 Gush 09:50 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtepi 4 kate

500 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
30 Korr 13:59 Shtëpi , Vlorë

Shitet Objekt 4-katesh

200 000 EUR

Numri i dhomave: 10
23 Korr 13:43 Shtëpi , Lushnjë

Shtëpi dhe tokë

2 EUR

Numri i dhomave: > 10
17 Korr 17:10 Shtëpi , Pogradec

Shitet Hotel ne Pogradec

800 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
15 Korr 18:11 Shtëpi , Kukës

Shtepi Private 3-Kateshe - Me Certifikate Pronesie

28 EUR

Numri i dhomave: > 10
13 Korr 18:11 Shtëpi , Lushnjë

Banese ne Divjake

130 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
24 Qer 13:03 Shtëpi , Berat

Shitet Magazina 60mij Euro

60 000 EUR

Numri i dhomave: 10
22 Qer 17:50 Shtëpi , Elbasan

OKAZION LAGJA KALA

130 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
20 Qer 13:44 Shtëpi , Lezhë

Shitet shtepI 4 kateshe ,, ne shengjin

Numri i dhomave: > 10
02 Qer 14:26 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi

250 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
29 Maj 17:31 Shtëpi , Vlorë

Villa 3 floor for sale in Vlora

277 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Online
28 Maj 10:05 Shtëpi , Vlorë

SHITET VILE 3-KATESHE ! PLAZHI VJETER 200M. 235 M2 CDO KAT.

300 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 10
26 Maj 09:44 Shtëpi , Vlorë

Shitet Objekt 3 kate Orikum Vlore

Numri i dhomave: > 10
24 Maj 17:48 Shtëpi , Shkodër

Shitet Shtepi Private 3 Kateshe prane Katedrales, Shkoder

300 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
19 Maj 08:06 Shtëpi , Tiranë

Shitet Bar-Restorant ne Surrel

300 000 EUR

Numri i dhomave: 10
08 Maj 14:32 Shtëpi , Tiranë

Shitet Shtepi Private 1-Kateshe+Truall ��Prane 21 Dhjetor

240 001 EUR

Numri i dhomave: 10
30 Pri 19:23 Shtëpi , Fier

Shtepi per shije

1 200 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
24 Pri 16:00 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera vile te Don Bosco Tirane

1 500 EUR

Numri i dhomave: > 10
09 Pri 00:29 Shtëpi , Tiranë

OKAZION!! Vila ne Tirane

470 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
04 Pri 15:53 Shtëpi , Durrës

SHITET GUESTHOUSE NE PLAZHIN ILIRIA !!!319m2

800 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
30 Mar 12:47 Shtëpi , Lezhë

Shitet Vile ne Lezhe

175 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Në faqen tonë, mund të shikoni për shtepi ne shitje ne vlore njoftimet e fundit, si dhe të gjeni okazionet dhe mundësitë për shtepia ne shitje urgjente në të gjithë Shqipërinë. Përveç kësaj, mund të gjeni shtepi me oborr ne shitje, shtëpi private, dhe shtëpi në komplekse rezidenciale si Santorini Residence Dhermi .

Në MerrJep, mund të blesh ose të shesësh shtëpinë tënde me lehtësi, duke gjetur ofertat më të mira nga agjentët e pronave dhe pronarët individualë. Kështu, mund të gjeni shtëpinë e ëndrrave tuaja në një nga zonat më të bukura të Shqipërisë, duke i shfrytëzuar mundësitë që MerrJep ofron për shitje blerje shtepish në të gjithë vendin.

Gjeni shtëpi pushimi në shitje në MerrJep.al


Dëshironi të blini një shtëpi për të kaluar pushimet tuaja? Në MerrJep.al do të gjeni njoftime për shtepi ne shitje ne durres vollga. Durrësi është një qytet shumë i bukur bregdetar shumë afër kryeqytetit. Në këtë qytet ju do të hasni shumë shitje shtepi ne durres, gjë që do ta bëjë dhe më të lehtë kërkimin tuaj për shpija ne shitje durres.

Gjeni shtepi ne shitje vlore 2022 në MerrJep.al dhe gjeni rezultatet më të reja. Gjithashtu do të gjeni opsione për shitet shtepi ne vlore apo dhe në rrethinat për rreth si shtepi ne shitje dhermi apo edhe shitet shtepi ne sarande. Filloni të bëni një kërkim për shtepi ne shitje vlore okazion dhe gjeni shtëpinë idealë me çmimin më të mirë.

Opsione të tjera ku ju mund te investoni për pushimet tuaja janë dhe qytetet si Shëngjini ku do të çmime shumë të mira të banesa ne shitje ne shengjin apo për ju që shijoni turizmin malor ju këshillojmë të kërkoni për shtepi ne shitje korce, shtepi ne shitje pogradec, gjirokaster, shkoder etj.

Ne MerrJep, mund te gjeni shtepi me kushte te shkelqyera, shtepi ne shitje te lira, shtepi me pamje nga deti, shtepi private ne shitje vlore, dhe shume te tjera. Vizitoni MerrJep tani per te gjetur shtepine tuaj te endrrave.

Postoni njoftimin tuaj për shes shtepi në MerrJep.al


Nuk ka rëndësi nëse jeni person privat apo agjensi, nëse ju doni të shes shtepi golem fafa ju mund ta reklamoni atë për shitje në MerrJep.al. Vendosni një përshkrim të saktë të pronës, sipërfaqen, numrin e dhomave.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione