Doni bode

70 000 EUR

700 000 EUR

Shitet nga: Doni 07 Qer 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Për vendbanimin
Zgjidh ngrohje
Komuna
Devoll
Shtepi 3 kateshe ,3 dhoma gjumi , dhome martesore me banje brenda me hidromaszh ,2 sallone salloni i katit poshte perfshin dhe kuxhinen , 3 banja , 1 garazh .. me veranda te medhaja dhe ne katin lart dhe ne katin poshte.
Leaflet
Në fillim