Shtepi ne Vlore

0 LEK

Jepet me qera nga: Vezir 28 Maj 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Vlorë
Jepet shtepi me qera ne kat te tret me pamje nga deti. Ka 3 dhoma gjumi 2 tualete 1 kuzhine dhe 1 sallon. Ka 4 ballkone. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ose ne whatsapp: 0685513040
Leaflet
Në fillim