Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi Me qera në Vlorë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Me qera | Shtëpi | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:49 Shtëpi , Vlorë

Shtepi ne lungomare pranë Davincit

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 10:55 Shtëpi , Vlorë

Jepet me qera vjetore apartament tek best seller

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 90
Dje 10:55 Shtëpi , Vlorë

Jepet me qera ditore + mujore garzoniere ne lungomare

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Dje 10:18 Shtëpi , Vlorë

Garsoniere me qera Lungomare Vlore

Numri i dhomave: 1
03 Tet 11:30 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera Vlore

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
02 Tet 11:24 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qira per studente

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 80
01 Tet 21:52 Shtëpi , Vlorë

Jepet shtepi me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
01 Tet 16:21 Shtëpi , Vlorë

Jap shtëpi me qera ne lungomare vlore

230 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
29 Sht 07:35 Shtëpi , Vlorë

PRENOTONI PER CDO DITE TE VITIT TE PERFITONI ULJE ..!!!

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
28 Sht 12:27 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera vlor

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
28 Sht 01:29 Shtëpi , Vlorë

Shpi private me qera

160 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1,5
27 Sht 14:27 Shtëpi , Vlorë

Apartament 2+1 me qera prane Bulevardit Ismail Qemali ne Vlo

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
25 Sht 23:33 Shtëpi , Vlorë

Jepet apartament me qera,Vlore

280 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
25 Sht 04:52 Shtëpi , Vlorë

Jepet apartament me qera

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
24 Sht 22:15 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
23 Sht 16:07 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Vlorë

Jepet apartament me qira 1+1ne lungomare

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
22 Sht 01:15 Shtëpi , Vlorë

Jepet shtepi me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Sht 11:48 Shtëpi , Vlorë

Shtepi private me qera ne Vlore

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
19 Sht 14:50 Shtëpi , Vlorë

Apartament me Qera

270 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
19 Sht 13:04 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Vlorë

Jepet apartament 2+1 me qira te rivera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
16 Sht 15:26 Shtëpi , Vlorë

Apartment for rent

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
15 Sht 12:58 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Vlorë

Apartament 1+1 ne lungomare

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
14 Sht 02:58 Shtëpi , Vlorë

jepet me qera

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Sht 16:15 Shtëpi , Vlorë

Apartamente me qira ditote lungo mare vlore

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
09 Sht 13:41 Shtëpi , Vlorë

Sea View Villa for Rent

1 250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
08 Sht 10:44 Shtëpi , Vlorë

Jepet shtepi me qira

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 130
07 Sht 12:10 Shtëpi , Vlorë

Jepet shtepi me qera vjetore per studente

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
07 Sht 08:55 Shtëpi , Vlorë

shtepi

17 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Sht 01:08 Shtëpi , Vlorë

Shtepi 1+1 me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
04 Sht 11:13 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
02 Sht 22:01 Shtëpi , Vlorë

Private Villa Aras

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 30
02 Sht 10:50 Shtëpi , Vlorë

JEPET SHTEPI (2+1) ME QERA PER STUDENDE

25 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
29 Gush 21:19 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
29 Gush 21:19 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera mujore

Numri i dhomave: 1,5
29 Gush 12:35 Shtëpi , Vlorë

Shtepi private

Numri i dhomave: 1,5
26 Gush 16:25 Shtëpi , Vlorë

Shtepi pushimi tek uji ftoht vlore 1+1 kondicioner parkim

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
26 Gush 16:24 Shtëpi , Vlorë

Shtepi pushimi tek uji ftoht vlore 1+1 kondicioner parkim

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
25 Gush 10:36 Shtëpi , Vlorë

Shtepi private me qera

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
24 Gush 08:19 Shtëpi , Vlorë

Shtepi pushimi 2+1+2 tek uji ftoht vlore parkim+internet

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 4
23 Gush 23:45 Shtëpi , Vlorë

Shtëpi private me qira

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 130
23 Gush 17:19 Shtëpi , Vlorë

Shtëpi Pushimi ne Lungomare Vlore

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
20 Gush 10:41 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera ditore

30 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2,5
19 Gush 12:17 Shtëpi , Vlorë

Jepet me qera hyrja 2+1

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
13 Gush 10:55 Shtëpi , Vlorë

dhoma me qera vlore

40 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
11 Gush 21:53 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera ditore

30 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2,5
10 Gush 20:10 Shtëpi , Vlorë

Shtepi plazhi

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
08 Gush 22:48 Shtëpi , Vlorë

Apartament 1+1

500 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
08 Gush 18:30 Shtëpi , Vlorë

Jepet me qera 1 shpi tek rruga Zigur Lelo 150m nga bashkia

120 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Me qera | Shtëpi | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione