Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Njoftime per shtepi me qera merrjep në Tiranë, Durrës, Vlorë

Tiranë , 1183
Durrës , 229
Vlorë , 134
Korçë , 58
Fier , 27
Pogradec , 27
Shkodër , 26
Sarandë , 24
Elbasan , 19
Shfaqni të gjitha

Kërkoj shpi me qera? Nuk keni nevojë të kërkoni më, sepse MerrJep ka zgjidhjen për ju! Ne kemi njoftime për shtëpi me qera në të gjithë Shqipërinë, duke përfshirë qytetet si Tirana, Durrësi, Lushnja, Vlora, Korça, Pogradeci dhe shumë të tjera.


Nëse kërkoni një shtepi te lira me qera, ne kemi oferta për shtepi me qera 120 mij lek në muaj, si dhe oferta të tjera të përshtatshme për buxhetin tuaj.


Mos humbni kohë duke kërkuar nëpër njoftime të ndryshme për shtëpi me qera bosh ose të mobiluara, vizitoni MerrJep sot dhe gjeni shtëpinë tuaj të ëndrrave.

Dje 20:23 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera !

Numri i dhomave: 3
Dje 17:59 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepia me qera 2+1 ne kinostudio 370 lek

Numri i dhomave: 3
Dje 17:26 Shtëpi , Tiranë

Qera Apartament 1+1Kodra e Diellit 2

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
28 Sht 20:24 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 2+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
27 Sht 14:15 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Jepet Me Qera Shtepi Private 2+1 Tek Shkolla E Kuqe (ID BV24

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
27 Sht 14:14 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Vile 2 Kateshe Me Qera Ne Sauk

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
27 Sht 14:14 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Shtepi Private Me Qera 2+1 Tek Rr. 5 Maji

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
27 Sht 14:14 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Shtepi Private 1+1 Me Qera Ne Hyrje Te Kombinatit

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
27 Sht 14:14 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Apartament 1+1 me qera

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Shitësit të Besuar
26 Sht 21:36 Shtëpi , Korçë

Shtepi private me qera

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
26 Sht 10:21 Shtëpi , Tiranë

JEPET VILE ME QERA PER BANIM OSE BIZNES

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
Online
26 Sht 03:17 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera , tek Xhamlliku, 1+1, kati i 3 i nje shtepie

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
25 Sht 23:33 Shtëpi , Vlorë

Jepet apartament me qera,Vlore

280 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
24 Sht 23:01 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera hyrja 1+1 . Rr: Shefqet Kuka afer Kinostudios

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
24 Sht 22:15 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
24 Sht 20:44 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtëpi dhe garazh me qera, Istitut.

Numri i dhomave: 2
24 Sht 09:47 Shtëpi , Tiranë

JEPET SHTEPI PRIVATE ME QIRA TEK MYSLYM SHYRI !!

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
23 Sht 09:54 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera shtepia 2+1 ne kinostudio 370lek

Numri i dhomave: 3
21 Sht 15:40 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
21 Sht 11:24 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Korçë

Shtëpi private me qera, Korcë pranë Pazarit të Vjetër

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
20 Sht 14:56 Shtëpi , Korçë

Shtepi me qera

220 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
18 Sht 12:22 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

Numri i dhomave: 3
17 Sht 22:07 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera ne kinostudio 500lek

Numri i dhomave: 3
17 Sht 21:29 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
17 Sht 19:31 Shtëpi , Tiranë

Duplex me qera Rezidenca Kodra e Diellit 2

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
16 Sht 12:34 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament me qera 1+1 tek Zogu i Zi

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
16 Sht 12:24 Shtëpi , Tiranë

Qera , Apartament 2+1

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
16 Sht 09:31 Shtëpi , Durrës

Jepet shtepi me qera ne Maminas

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
15 Sht 17:26 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT NE VILE, 500€ NE MUAJ

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
13 Sht 22:48 Shtëpi , Tiranë

21 dhjetori 2+1 prapa hotel mondial

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
13 Sht 17:14 Shtëpi , Korçë

Jepet me qera Shtepi dy kateshe ose shitet 55000 euro

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
13 Sht 16:18 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira kati i pare i nje Vile+ Garazh ne Xhamllik !!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
12 Sht 13:56 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera Kati 1

45 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
09 Sht 22:31 Shtëpi , Pogradec

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 2
09 Sht 16:37 Shtëpi , Elbasan

Elbasan Jap shtëpi me qera por dhe dhoma për studentë

1 LEK / muaj Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1,5
09 Sht 15:48 Shtëpi , Tiranë

Qira ,Shtepi Private ,Allias,Tirane

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
08 Sht 18:34 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera !

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
08 Sht 17:53 Shtëpi , Tiranë

Gazoniere dhe shtepi me qera unaza e re Astir

Numri i dhomave: 1
08 Sht 14:47 Shtëpi , Tiranë

SHTEPI ME QERA

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
08 Sht 14:11 Shtëpi , Tiranë

Gazoniere dhe shtepi me qera unaza e re Astir

Numri i dhomave: 1
07 Sht 20:45 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera dublex Astir

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
05 Sht 14:47 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
05 Sht 13:51 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 1+1 e mobiluar

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
05 Sht 13:26 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Korçë

Shtepi private me qera, Korcë Lagjia e Re

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
05 Sht 12:41 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Fier

Jepet me qira Apartament 1+1 Fier-14532114

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
04 Sht 23:28 Shtëpi , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2+ Post Parkimi, Tek Selvia , Tiranë

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Sht 23:22 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1, Myslym Shyr

230 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Për të gjithë ata që kërkojnë një shtëpi të re për të jetuar, ju sjellim njoftime për shtëpi me qera në disa nga qytetet më të preferuara të Shqipërisë. Gjeni me anë të një kërkimi shtëpinë me qera që ju duhet në qytete të ndryshme si shtepi me qera durres 2022, korçë, pogradec, tiranë etj

Jeni në kërkim të shtëpive te lira me qera në Shqipëri?


Nëse ju jeni duke kërkuar për shtepi te lira me qera, duke bërë një kërkim në MerrJep dhe duke përdorur filtrat që ofrohen ju do të keni mundësi të gjeni në qytete të ndryshme shtepi me qera 100 mij lek lushnje, durrës, sarandë, vlorë etj.

Gjithashtu nëse ju jeni student apo familjar ju mund të kërkoni në merrjep shtepi me qera tirane dhe të zgjidhni sipas preferencave tuaj apo nevojave që këni. Gjeni opsione për shtepi me qera okazion nga më të ndryshimet si dhe shtepi me qera vlore per familjare.

Shtepi me qera durrës, Tiranë, Korçë.

Duke qënë se është duke ardhur stina e verës është e zakonshme që të kerkoj shtepi me qera durres te lira, vlorë, sarandë dhe për rreth të gjithë rivieres shqiptare. Gjeni shpi me qera durres plazh në zonat më të mira të qytetit.

Gjithashtu ju mund të gjeni shtepi me qera ditore korce, pogradec, Elbasan etj. Mjafton thjeshtë një kërkim shtepi me qera pogradec dhe do t’ju shfaqen rezultatet e postuara për shtepi me qera merrjep.

Dëshironi të jepni shtëpinë tuaj me qera?


Nëse dëshironi të jap marr shtepi me qera, ne ju ofrojmë mundësinë për të postuar njoftime falas në faqen tonë të MerrJep. Kjo do t'ju ndihmojë të gjeni një qiramarrës ose një qiradhënës në një kohë shumë të shkurtër.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione