Jap shpi me qera

Jepet me qera nga: Altin 13 Korr 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Vlorë
Shpi private ne orikum te gjitha kushtet e nevojshme gatim brenda sob frigorifer vend parkimi per makine dhe internet free
Leaflet
Në fillim