Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Njoftime per shtepi me qera merrjep në Tiranë, Durrës, Vlorë

Tiranë , 2762
Durrës , 371
Vlorë , 181
Korçë , 115
Shkodër , 97
Elbasan , 67
Fier , 49
Sarandë , 25
Berat , 24
Shfaqni të gjitha

Kërkoj shpi me qera? Nuk keni nevojë të kërkoni më, sepse MerrJep ka zgjidhjen për ju! Ne kemi njoftime për shtëpi me qera në të gjithë Shqipërinë, duke përfshirë qytetet si Tirana, Durrësi, Lushnja, Vlora, Korça, Pogradeci dhe shumë të tjera.


Nëse kërkoni një shtepi te lira me qera, ne kemi oferta për shtepi me qera 120 mij lek në muaj, si dhe oferta të tjera të përshtatshme për buxhetin tuaj.


Mos humbni kohë duke kërkuar nëpër njoftime të ndryshme për shtëpi me qera bosh ose të mobiluara, vizitoni MerrJep sot dhe gjeni shtëpinë tuaj të ëndrrave.

Sot 01:45 Shtëpi , Berat

Vilë me qera / Villa Rent

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Dje 20:23 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera !

Numri i dhomave: 3
Dje 19:36 Shtëpi , Tiranë

QERA, VILE, LONG HILL REZIDENCE !

3 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 19:03 Shtëpi , Tiranë

Shtepi per student me qera 150 mij lek dhoma

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Dje 19:02 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me Qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Dje 17:59 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepia me qera 2+1 ne kinostudio 370 lek

Numri i dhomave: 3
Dje 17:23 Shtëpi , Tiranë

��OKAZION��JAP SHTËPI ME QERA ��400 MIJË LEKË ��

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 130
Dje 15:27 Shtëpi , Durrës

Qera, Shtepi Private, 4+1, L.14, Durrës

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 15:03 Shtëpi , Tiranë

Qera Shtepi Private,Shkoze,Tirane.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Dje 14:47 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 14:29 Shtëpi , Durrës

Qera, Shtepi Private, 4+1, L.14, Durrës

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Dje 12:56 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

23 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 12:54 Shtëpi , Tiranë

Jepet Me Qera Vile Luksoze Prane Rruges Se Arbrit

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Dje 12:06 Shtëpi , Durrës

JEPET ME QIRA KATI 2 I NJE VILE AFER SPITALIT!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 11:43 Shtëpi , Tiranë

Qera Shtepi Private,Shkoze,Tirane.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Dje 10:55 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 07:35 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament 2+1+2 me qera,Rr. Barrikadave (Prane Gjimna

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
28 Sht 21:40 Shtëpi , Tiranë

Qera, Shtepi 3 Kateshe+ Papafingo, Domje, 1000eu/muaj

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
28 Sht 21:22 Shtëpi , Kucovë

Jepet shtepi private+toke e mbjelle me qera ne Perondi

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 60
28 Sht 20:24 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 2+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
28 Sht 17:50 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera , shitet ose nderrohet

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
28 Sht 13:16 Shtëpi , Elbasan

Qera elbasan

60 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 60
28 Sht 12:27 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera vlor

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
28 Sht 01:30 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT TOTALISHT I ARREDUAR 2+1

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
27 Sht 15:45 Shtëpi , Tiranë

Qera Shtepi Private,Shkoze,Tirane.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
27 Sht 14:16 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Jepen Me Qera Shtepi Private Tek Siri Kodra (ID BV266) Tiran

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
27 Sht 14:15 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Jepet Me Qera Shtepi Private 2+1 Tek Shkolla E Kuqe (ID BV24

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
27 Sht 14:15 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Jepet Me Qera Shtepi Private 2+1 Tek Fusha E Ali Demit (ID B

205 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
27 Sht 14:14 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Vile 2 Kateshe Me Qera Ne Sauk

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
27 Sht 14:14 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Shtepi Private Me Qera 2+1 Tek Rr. 5 Maji

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
27 Sht 14:14 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Jepet Vile Me Qera Tek Astiri

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 180
Shitësit të Besuar
27 Sht 14:14 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Jepet Me Qera Kati I Nje Vile 2+1 Kinostudio

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
27 Sht 10:34 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira aoartament 3+1+2

1 400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
27 Sht 09:55 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qira 19 000 lek/muaj

19 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
27 Sht 09:53 Shtëpi , Shkodër

Jepet shtepi banimi me Qera

125 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 10
27 Sht 01:36 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera e mobiluar 2+1

450 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
26 Sht 22:17 Shtëpi , Fier

Shtepi me qera sheq i madhe fier

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
26 Sht 21:44 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera ne Kamez.

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
26 Sht 21:37 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera ne Kamez.

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
26 Sht 21:36 Shtëpi , Korçë

Shtepi private me qera

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
26 Sht 10:21 Shtëpi , Tiranë

JEPET VILE ME QERA PER BANIM OSE BIZNES

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
25 Sht 20:47 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 2+1 500 euro rr.5 maj

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
25 Sht 20:09 Shtëpi , Tiranë

Jepet 2+1 me qira, vendparikm i siguruar, prane Porta e Gjel

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
25 Sht 18:31 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera e mobiluar

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Për të gjithë ata që kërkojnë një shtëpi të re për të jetuar, ju sjellim njoftime për shtëpi me qera në disa nga qytetet më të preferuara të Shqipërisë. Gjeni me anë të një kërkimi shtëpinë me qera që ju duhet në qytete të ndryshme si shtepi me qera durres 2022, korçë, pogradec, tiranë etj

Jeni në kërkim të shtëpive te lira me qera në Shqipëri?


Nëse ju jeni duke kërkuar për shtepi te lira me qera, duke bërë një kërkim në MerrJep dhe duke përdorur filtrat që ofrohen ju do të keni mundësi të gjeni në qytete të ndryshme shtepi me qera 100 mij lek lushnje, durrës, sarandë, vlorë etj.

Gjithashtu nëse ju jeni student apo familjar ju mund të kërkoni në merrjep shtepi me qera tirane dhe të zgjidhni sipas preferencave tuaj apo nevojave që këni. Gjeni opsione për shtepi me qera okazion nga më të ndryshimet si dhe shtepi me qera vlore per familjare.

Shtepi me qera durrës, Tiranë, Korçë.

Duke qënë se është duke ardhur stina e verës është e zakonshme që të kerkoj shtepi me qera durres te lira, vlorë, sarandë dhe për rreth të gjithë rivieres shqiptare. Gjeni shpi me qera durres plazh në zonat më të mira të qytetit.

Gjithashtu ju mund të gjeni shtepi me qera ditore korce, pogradec, Elbasan etj. Mjafton thjeshtë një kërkim shtepi me qera pogradec dhe do t’ju shfaqen rezultatet e postuara për shtepi me qera merrjep.

Dëshironi të jepni shtëpinë tuaj me qera?


Nëse dëshironi të jap marr shtepi me qera, ne ju ofrojmë mundësinë për të postuar njoftime falas në faqen tonë të MerrJep. Kjo do t'ju ndihmojë të gjeni një qiramarrës ose një qiradhënës në një kohë shumë të shkurtër.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione