Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Njoftime per shtepi me qera merrjep në Tiranë, Durrës, Vlorë

Tiranë , 3013
Durrës , 390
Vlorë , 208
Korçë , 118
Shkodër , 105
Elbasan , 67
Fier , 52
Sarandë , 27
Pogradec , 25
Shfaqni të gjitha

Kërkoj shpi me qera? Nuk keni nevojë të kërkoni më, sepse MerrJep ka zgjidhjen për ju! Ne kemi njoftime për shtëpi me qera në të gjithë Shqipërinë, duke përfshirë qytetet si Tirana, Durrësi, Lushnja, Vlora, Korça, Pogradeci dhe shumë të tjera.


Nëse kërkoni një shtepi te lira me qera, ne kemi oferta për shtepi me qera 120 mij lek në muaj, si dhe oferta të tjera të përshtatshme për buxhetin tuaj.


Mos humbni kohë duke kërkuar nëpër njoftime të ndryshme për shtëpi me qera bosh ose të mobiluara, vizitoni MerrJep sot dhe gjeni shtëpinë tuaj të ëndrrave.

Sot 00:00
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE,PRANE TV KLAN,35.000 LEKE.

35 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:30
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA, PRANE SENATORIUMIT, 35.000 LEKE

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:06
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA,SELITE,600 EURO.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Online Shitësit të Besuar
14 Pri 16:23
Linku:
Shtëpi  ·  Lezhë

Shtepi me qera ditore/mujore ne Zejmen

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140

Sot 00:41
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA,SHKOZE,350 EURO.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:32 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

JEPET PER QIRA KATI I DYTE I NJE VILE TE ISH DOGANA

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 00:30
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA, PRANE SENATORIUMIT, 35.000 LEKE

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:30
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA,QYTET STUDENTI,350 EURO.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:30
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA,21 DHJETORI,600 EURO.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:29
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA,ASTIR,45.000 LEKE

45 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:13
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

JEPET SHTËPI PRIVATE ME QIRA NË PLAZH TË VJETËR,VLORË.

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:06
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA,SELITE,600 EURO.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:06
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI ME QERA,KOMBINAT,300 EURO.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:05
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

VILE PRIVATE ME QERA,VILAT GJERMANE,500 EURO.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:00
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE,PRANE TV KLAN,35.000 LEKE.

35 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:50
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA,KOMBINATE,450 EURO.

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:41 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me Qera Apartamenti 2+1 tek Hotel Martinaj

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 18:06 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

Qera, Pjesë Vile, Yzberisht, Tiranë - 350€ | 110m²

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:05 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

Qera, Shtepi private, Bulevardi i Ri, Tiranë

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:39 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT ME QERA NE KATIN 2 TE NJE VILE 3+1

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:27 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera.

Numri i dhomave: 3
Dje 17:26 Shtëpi  ·  Tiranë

Dublex me qera 5+2 tek Don Bosko ne Tirane

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
Dje 16:15 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament 2+1+Parkim Me Qera Kompleksi Fratari, Tiranë.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Shitësit të Besuar
Dje 15:46 Shtëpi  ·  Shkodër

�� Jepet me Qira Objekt Biznesi te "Stacioni i Trenit", Shko

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Shitësit të Besuar
Dje 15:23 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Qera, Shtepi Private 3+1+2, Plazh Iliria, Durres

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Dje 14:16 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Qera Shtepi Private 3+1+2 Plazh Iliria Durres

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Dje 13:51 Shtëpi  ·  Tiranë

Vorë , jepet vilë dy kateshe me qera

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 13:50 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

Vile me Qera Rruga Ali Demi Tirane Tirane

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
Online Shitësit të Besuar
Dje 12:59 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet shtepi me qera ne zonen e laprakes

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 12:00 Shtëpi  ·  Tiranë

��Me qera apartament 2+1, ��Kombinat

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 11:17 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament 3+1 Per Qira tek Komuna E Parisit

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 11:14 Shtëpi  ·  Elbasan

Shtepi me qera. dhe në shitje.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Online Shitësit të Besuar
Dje 11:14 Shtëpi  ·  Elbasan

Shtepi me qera

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:54 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament 3+1+2 Per Qira ne Ali Dem

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 09:28 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Qera, Shtepi Private 3+1+2, Plazh Iliria, Durres

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Dje 00:20 Shtëpi  ·  Tiranë

Ofrohet Per Qira 2+1+2 .(21 Dhjetori)

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
15 Pri 23:18 Shtëpi  ·  Vlorë

Private Villa for rent.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
15 Pri 23:08 Shtëpi  ·  Vlorë

Rented private house (Old Beach) Vlore

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
15 Pri 22:31 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtlpi Me Qera 2+1 Farmacia 10

550 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
15 Pri 22:21 Shtëpi  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA KATI I DYTE DHE GARAZH, YZBERISH,TIRANE

Numri i dhomave: 2,5
15 Pri 21:29 Shtëpi  ·  Tiranë

shtepi me qera

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
15 Pri 21:27 Shtëpi  ·  Tiranë

shtepi me qera

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Online
15 Pri 20:40 Shtëpi  ·  Vlorë

JEPET SHTEPI 2+1 ME QERA DITORE ( VLORE )

25 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
15 Pri 20:37 Shtëpi  ·  Vlorë

Affittass ��️ Villa Privata a pochi passi dal mare

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
15 Pri 20:05 Shtëpi  ·  Durrës

Jepet Shtepi Me Qera Lagjia 8

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
15 Pri 15:14 Shtëpi  ·  Tiranë

Qera, Apartament 3+1, në Rrugën Fortuzi

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
15 Pri 14:42 Shtëpi  ·  Tiranë

Qera Afatgjate - 3+1

580 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
15 Pri 12:47 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi 2+1

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Për të gjithë ata që kërkojnë një shtëpi të re për të jetuar, ju sjellim njoftime për shtëpi me qera në disa nga qytetet më të preferuara të Shqipërisë. Gjeni me anë të një kërkimi shtëpinë me qera që ju duhet në qytete të ndryshme si shtepi me qera durres 2022, korçë, pogradec, tiranë etj

Jeni në kërkim të shtëpive te lira me qera në Shqipëri?


Nëse ju jeni duke kërkuar për shtepi te lira me qera, duke bërë një kërkim në MerrJep dhe duke përdorur filtrat që ofrohen ju do të keni mundësi të gjeni në qytete të ndryshme shtepi me qera 100 mij lek lushnje, durrës, sarandë, vlorë etj.

Gjithashtu nëse ju jeni student apo familjar ju mund të kërkoni në merrjep shtepi me qera tirane dhe të zgjidhni sipas preferencave tuaj apo nevojave që këni. Gjeni opsione për shtepi me qera okazion nga më të ndryshimet si dhe shtepi me qera vlore per familjare.

Shtepi me qera durrës, Tiranë, Korçë.

Duke qënë se është duke ardhur stina e verës është e zakonshme që të kerkoj shtepi me qera durres te lira, vlorë, sarandë dhe për rreth të gjithë rivieres shqiptare. Gjeni shpi me qera durres plazh në zonat më të mira të qytetit.

Gjithashtu ju mund të gjeni shtepi me qera ditore korce, pogradec, Elbasan etj. Mjafton thjeshtë një kërkim shtepi me qera pogradec dhe do t’ju shfaqen rezultatet e postuara për shtepi me qera merrjep.

Dëshironi të jepni shtëpinë tuaj me qera?


Nëse dëshironi të jap marr shtepi me qera, ne ju ofrojmë mundësinë për të postuar njoftime falas në faqen tonë të MerrJep. Kjo do t'ju ndihmojë të gjeni një qiramarrës ose një qiradhënës në një kohë shumë të shkurtër.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione