Vlorë, shitet apartament 1+1

35 000 EUR

Shitet nga: Elisa 01 Nën 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet apartament 1+1,në Rrugën “Transballkanike –Gjergj Kastrioti”, Vlore, mbi bar “Check in” dhe Oal Auto. Me një siperfaqe totale prej 74 m², është i organizuar me 1 sallon, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe verandë. Salloni bashkohet me ambjentin e gatimit per te krijuar nje hapesire jetesore harmonike. Dhoma e gjumit eshte e kompetuar me krevat dopjo, krevat marinar per dy femije dhe dollap faqe muri. Kuzhina e kompletuar me materiale teper cilesore. Tualeti dhe hapsirat e përbashkëta janë me ndriçim dhe ajrosje natyrale. I orientuar nga veriu, me pamje nga qyteti dhe me ndricim maksimal. Me nja largesi 5 minuta ne kembe nga shetitorja lungomare, dhe nga bulevardi i qytetit.
Karakteristikat e apartamentit:
Tipi i apartamentit: 1+1
Sipërfaqe totale = 74 m2
Kati i apartamentit = 8 (Banim)
I mobiluar
Tualet : 1
Hipoteke: Po
Në fillim