Apartament ne Pogradec

0 LEK

Shitet nga: Ani 30 Mar 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Për vendbanimin
Komuna
Pogradec
Shiten tre apartmente kati i dyte 2+1(99m2) me dy ballkone dhe 1+1(92m2) me dy banja dhe dy ballkone.kati i trete 1+1(92m2) me dy banja dhe dy ballkone..Cmimi I arsyeshem..Apartamenti ndodhet prane komisariatit te qytetit...per cdo informacion kontaktoni ne nr e cel.Faleminderit!
Leaflet
Në fillim