SHtepi E Mobiluar 100m2 + Oborr 95 m2

65 000 EUR

Shitet nga: Anxhelo 13 Sht 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shtepia eshte e mobiluar , 3 dhoma gjumi, sallon i madh , guzhin , 1banjë dhe 2 ballkone . Ndodhet ne kati e parë te nje pallati 5 katësh plus shtepia ka nje obor me siperfaqe reth 95 m2 . Ndersa shtepia brenda esht 100m2.
Anxhelo
0682415822

WhatsApp:
0682415822
Në fillim