Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente ne shitje Tiranë, Durrës dhe gjithë Shqipërinë

Tiranë , 21142
Durrës , 4889
Vlorë , 1686
Shkodër , 722
Elbasan , 602
Sarandë , 483
Fier , 302
Pogradec , 221
Korçë , 203
Shfaqni të gjitha

Jeni në kërkim për apartamente ne shitje? Ju mund të gjeni apartamente ne shitje tirane, hyrje në shitje poshtu dhe papafingo ne shitje tirane. Në kategorinë e apartamenteve ju mund të shfletoni numër të madh njoftime në ditë për apartamente në Tiranë,Durrës,Elbasan,Vlorë etj.
Nëse jeni duke kërkuar për apartamente në Tiranë do të ju mjaftojë të bëni kërkimin apartamente ne shitje tirana ose apartamente ne shitje tirane okazion, gjithashtu ju mund të gjeni dhe okazion apartament 1+1 me çmime të arsyeshme.

Dje 23:45
Linku:
Apartamente , Elbasan

SHITET 3+1

103 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 00:19
Linku:
Apartamente , Gjirokastër

SHITET APARTAMENT BANIMI GJIROKASTER

6 200 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140

Sot 05:39 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SHITET PAPAFINGO NE FRESK 150 M2

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar
Sot 05:39 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+1 NE ASTIR 110M2.

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Sot 05:39 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 4+1+1 TEK RRUGA KARL GEGA

140 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
Sot 05:37 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 TE 21 DHJETORI

160 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 05:32 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SHITET VILE 2 KATESHE NE BABRRU SHUME LLUKSOZE

200 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 190
Shitësit të Besuar
Sot 05:32 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 3+1+1 TEK 21 DHJETORI NE KATE TE 3.

145 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 05:31 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT NE ASTIR 2+1

118 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 05:31 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK LIQENI I THATE.

160 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 05:24 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Pamje Deti, Vila e Zogut, Durres

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 04:36 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Durrës.

113 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 04:15 Apartamente , Vlorë

Shitet apartament 2+1 ne Green Coast Resort and Residences

390 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 04:12 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 TEK RRUGA E RE E PORTIT!

600 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 03:37 Apartamente , Durrës

Shitet Dublex tek Shkembi KAvajes

Numri i dhomave: 5
Sot 03:10 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Tregu Industrial, Durres

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 01:50 Apartamente , Tiranë

Rose Garden Residence Apartament 107.5 m² + 76metra verande

235 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 01:50 Apartamente , Tiranë

Rose Garden Residence Apartament 107.5 m² kati 2

192 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 01:49 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Tirane,shes Apartament 2+1,110 m² (Rr e Barrikadave)

202 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Sot 01:47 Apartamente , Elbasan

400metra nga Universiteti A.Xhuvani M.Ndrimi

142 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 01:47 Apartamente , Tiranë

Nderrohet me MAKINA

142 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 01:47 Apartamente , Tiranë

Kjo eshte Okazion

145 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 01:46 Apartamente , Elbasan

Lokal 240.5 m² ME TAPI M.Ndrimi

288 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 01:42 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Tirane,shes 2+1+A+BLK 120 m² (Komuna e Parisit)

204 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar

Apartamente ne shitje Tirane


Nëse po kërkoni një apartament të ri, ose një investim të mençur në pasuri të patundshme mund të gjeni duke klikuar në shes apartament, apartamente ne shitje tirane janë shumëllojshmëri e të pasura në karakter dhe ofrojnë një gamë të gjerë të mundësive për blerësit potencialë.


Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje tirane, apartamente ne shitje ali demi, don bosko ose zona të ndryshme të qytetit ju mund të gjeni vetëm me një klikim duke kërkuar apartamente ne shitje okazion. Zona e Ali Demi është një nga zonat e preferuara për blerjen e pasurive të patunshme poashtu dhe Don Bosko është një ndër zonat e kërkuara.


Zonat me te deshiruara per te gjetur apartamente ne Shqiperi


Duke kërkuar për merrjep apartamente do të ju shfaqen apartamente në qytet të ndryshme nëse jeni në kërkim për apartamente ne shitje berat atëher në Merrjep jeni në vëndin e duhur, përdorni filtrat e ofruara prej nesh në mënyrë që të gjeni rezultatin që i përshatet më së miri kërkesës tuaj.


Ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vëndit tonë si apartamente ne shitje ne durres me një game të gjerë të apartamenteve në shitje jemi të sigurt që do e gjeni atë që kërkoni. Ju mund të kërkoni poashtu dhe për apartamente ne shitje vlore ku plazhët e jugut janë gjithashtu të preferuara dhe ka një mundësi të shkëlqyer investimi.


Postoni njoftime për apartamente ne shitje


Nëse keni një apartament ne shitje krijoni njoftime falas në MerrJep.al shpejt dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat e apartamentit shtoni disa foto të bukura gjithashtu pse jo dhe një përshkrim të bukur dhe apartamenti do të shitet pa humbur kohë.


Gjithashtu për një shitje të shpejtë të apartamentit mjafton të strukturoni apartamente ne shitje okazion ose merrjep apartamente dhe do të ju shfaqen njoftimet që jeni duke kërkuar.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione