Tek Rruga E Dibres Jepet Me Qira Apartament 2+1

350 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Elvi 26 Tet 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Tek rruga e Dibres jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe i organizuar si me poshte :sallon ndenje me ambient gatimi , dhome cifti , dhome femijesh , 2 tualete dhe 2 ballkone . Orientimi i apartamentit eshte ne Perendim. Zona ne te cilat ndodhet ofron kushte per nje jete komode. Kontakto tani Elvin ne numrin e telefonit +355693186785 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.
Leaflet
Në fillim