Kopshti Zoologjik, Jepet me Qira Apartament 1+1

300 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Mei Realty Don Bosko 05 Pri 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Tek Kopshti Zoologjik, Jepet me Qira Apartament 1+1.
Apartament me nje siperfaqe 70m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ambjenti organizohet nga salloni, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Jepet totalisht i mobiluar ne menyre cilesore.

Cmimi: 300 Euro / Muaj.

Per me shume informacion: +355674969237
Mei Realty Don Bosko
0672049700
Leaflet
Në fillim